LED sel ışık

Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

LED sel ışık, olarak da bilinen sahne ışıkları, ışıklar, aydınlatma, mimari aydınlatma amaçlı kullanılan başlıca vb. gibi ticari alan aydınlatma, dekoratif bileşenleri daha ağır, görünümünü de var çok yönlü, çünkü genellikle ısı ve bu nedenle görünümünü geleneksel sel ışık ile düşünün için bir neden var, bazı farklılıklar vardır.

LED sel ışık özellikleri:
Ortak Pazar, LED sel ışık seçimdir önemli ölçüde 1W yüksek güç LED (her LED öğe ile bir yüksek verimli ışık objektif PMMA yapılacaktır, temel işlevi ikincil ışık ikinci optik olan LED atamanın yayılan), iyi idare teknoloji soğutma ve 3W ve daha yüksek güç LED'i kullanın çünkü bir kaç şirket vardır. Aydınlatma, aydınlatma bina büyük kez döküm için uygundur. Ne dikkat gerekiyor yanı sıra spot?
Yüksek saflıkta alüminyum reflektör, en doğru yansıma en iyi sonuçları ışınlayın.
2, simetrik dar açılı, geniş açı ve optik sistemleri ile asimetrik.
3, açık-tipi lamba yerine, kolay bakım arkasında.
4, lambalar ile ölçek plaka aydınlatma açısını ayarlamak kolaydır.  Ana uygulama alanları hakkında bunlar: tek bina, tarihi binaların dış aydınlatma, aydınlatma, kapalı yerel aydınlatma, yeşil peyzaj aydınlatma, billboard, sağlık kültür ve diğer Özel İmkanlar, aydınlatma, barlar, diskolar ve diğer eğlence atmosferi ve benzeri aydınlatma ile bina dışında ışık.

Sorgulama