LED sokak lambası lamba test hayat nasıl?

Ömrü LED Lamba, LED Lamba ömrü üzerinde bağımlı anahtarıdır. Şu anda ana bileşenleri LED aydınlatma aydınlatma, güç ve yapısı (modüller ve kabuk), LED ışık Lamba ömrü tarafından belirlenir sokak bilinen, o zaman nasıl biz-ebilmek bulmak LED Lamba Ömrü hakkında?


Karar LED sokak lamba lamba hayat ışık ve güç kaynağı ışık kaynakları, algılama, her şeyden önce korumak LED Lamba boncuk kavite derecelendirmesidir yeterli; güvenlik tasarım, kalite ve LED Lamba boncuk aralığında çip kavşak sıcaklığıdır. Güç kaynağı, görmek için olup olmadığını onların yeterli kenar boşluğu tasarım, 50.000 saat veya daha fazla ömrünü garanti.

Tabii aynı zamanda devlet düzeyinde test kuruluşları veya yetkilendirilmiş test raporları, LED Lamba kanıtladı seçimi önemli bileşenleri sağlayabilir Lamba ömrü: Teorik olarak ve veri orijinalliğini yargılamaya entegre ve kurumsal güvenilirlik. LM80 rapor ve LED Lamba aydınlatma otoritesini göre değeri hesaplanabilir (PIN ile) sıcaklık rapor boncuk. Mevcut iyi kalitede aydınlatma 2000 H Matt başarısızlık, 4000 H olabilir < % 1, 6000H < % 3, 8000H < % 5.

Yargıç LED sokak lambası lamba yaşam lamba ışık zayıflama eğrisi, gerçek ışık durum altında açık havada göre farklı LED sokak ışık hata göstermiyor düzenlilik, lamba türü farklı, hafif eğri fark. Basit ışık hata eğrisi tahmin Lamba ömrü, güvenilirlik ve güven düşüktür. Ayrıca, lambalar ve yapısı mühürleme tasarım ve malzeme seçenekleri seçtiğiniz lambaları bir mühür, optik koruma malzemeleri güvenilirlik ve yıkımı doğrudan bir etkisi vardır. Güç lambaları kolayca hasarlı parçalar, güç odası sıcaklık makul tasarım ve artan yıldırım aşırı gerilim koruyucuları kullanarak büyük ölçüde LED sokak lambaları güvenilirliğini artırabilirsiniz.