Solar bahçe lambaları LED neden?

Amaç için kendi taşınabilirlik ile kolay montaj, güçlü su geçirmez hafif avantajları, aydınlatma, gece gündüz dekore edilmiş güneş çim lamba son yıllarda hızla geliştirmiştir. Çoğu güneş peyzaj ışıkları LED ışık kaynağı olarak yapılır. O kadar çok üreticileri güneş çim lamba, neden üretmek LED ışık kaynağı seçin.


LED kontrol alçak voltajlı DC güç kaynağı, hafif ve düşük maliyetli yapılır, anahtarlar sık mümkündür ve değil etkiler LED performans, ışık ayarlamaktır kolayca renk kontrol, güneş çim kullanılan dinamik, dağıtımını değiştirmek lamba özellikle iyi.

Işık kaynağının kullanılması gereken gibi 1 w Güç Güneş çim ışığı altında göz önünde ışık, sık anahtarlama özelliği, güneş çim lamba LED ayarlayın. Süper parlak beyaz LED, ama özellikle Lümen bakım oranı kullanırken, aksi takdirde kolayca kazalara yol yol açar. Solar bahçe lambaları hangi, şu anda kullandığı üç renklendirici yüksek verimliliği ve enerji tasarrufu ışıklar güçtür makul. LED teknolojisi şimdi onun kritik atılım yaşıyor biliyor biliyoruz, alçak gerilim daha 100000 h, uzun ömürlü, ulaşan, güneş çim ışıklar uygulamada için çok uygundur.