Taşkın Işık İyi Renklidir

Projektör spot ışığı, projeksiyon lambası ve spot ışığı değildir. Öncelikle her yönden aynı şekilde aydınlatılabilen bir nokta ışık kaynağıdır. Işık menzili sahnedeki oktahedral simgeye ayarlanabilir. Projektörler, tüm sahneyi aydınlatmak için kullanılan standart projektörler olan bir ışık kaynağının üretiminde en yaygın şekilde kullanılır.

Projektörler genelde uzun ömür, enerji tasarrufu, iyi renk oluşturma, yüksek görünür ışık oranı, mükemmel elektrik performansı ve diğer pek çok özelliklere sahip olduklarından, Taşkın Işık yeni bir nesil elektrikli ışık kaynağı olarak daha fazla insan tarafından tanınır, reklam panoları, otoyollar, demiryolu tünelleri, köprüler ve salonlar, kareler, inşaat ve diğer yer ve alanlarda uygulanmaktadır.

Projektörler nasıl kurulabilir

1. Duvarın gerçek gereksinimlerine göre çit, perforasyonu duvara, Flood Light'a, genellikle 3 cm'ye kadar yükleyin;

2. Işık kalitesinin farklı dereceleri farklı, farklı gücü anti-statik yetenek; çünkü anti-statik önlemler, musunuz;

3. Kurulum Sızdırmazlık, kötü sızdırmazlık, çap, projektör projektörlerinin servis ömrünü etkiler;

4. Taşkın ışık kablolaması, en fazla 25 cm, Taşkın Işık, transformatör gücü karşılık gelen değişken uzunluk olabilir veya parlaklığı etkilemez.

Projektörler genelde alüminyum alaşımından yapıldığı için, yüzey de yüksek sıcaklık, anti-asit ve alkali, yaşlanmayı önleyici kaplamadır, bu nedenle genel projektör ışıkları iyi bir yüksek sıcaklık, yüksek mukavemetli, saydam, su geçirmez Seks vb. O genellikle bir tür dış mekan aydınlatmasıdır.

Projektör, bir ışık kaynağının etkisinde en çok kullanılanı, sahnenin daha iyi bir efektin doğuşuna birden çok projektör rolünü koordine etmek için kullanılabilir. Belirli bir noktadan, nesnelerin üniform ışınlama yönüne doğru, analog ampuller ve mumlar için daha iyi kullanın. Projektörler, sahnedeki herhangi bir yere yerleştirilebilir. Örneğin, kamera kapsamının dışına veya nesnenin içine yerleştirilebilir. Taşkın Işık Sahnede birçok farklı projektör ışığı kullanılması yaygın bir durumdur. Bu projektörler model üzerinde koyu renkle yansıtılabilir ve karıştırılabilir. Projektör ışığı aralığı nispeten büyük olduğu için, projektör ışığı efektinin tahmin edilmesi çok kolaydır ve bu ışık çok yardımcı amaçlıdır, örneğin, projektörün nesnenin yüzeyine yerleştirilen projektör, nesnenin yüzeyinde olur. parlak ışık. Projektör ışıklarının çok fazla kurulamayacağına dikkati çeken, Taşkın Işık aksi halde efekt donuk ve donuk görünecektir. Bu nedenle üretim haritasının olağan etkisinde, aydınlatma parametrelerini ve sahnenin sahne efektinin düzenini deneyimlemeye daha fazla dikkat vererek, birikim deneyimiyle ustalıkla beceriler kazandırır.