Projektör, Stüdyo Dengesi Aydınlatma Kaynaklarından Biridir


Çevreleyen radyasyon üzerindeki projektör ışığı tekdüze ışık kaynağıdır, ışınlama kapsamı kendiliğinden ayarlanabilir, tüm siteyi aydınlatmak için kullanılabilir, en yaygın ışıklandırma ışıklığı kulübedeki aydınlatma için kullanılır, gerekli aydınlatma seçeneklerinden biridir stüdyo kaynağı.

Projektör ışığı özellikleri

1, enerji tasarrufu ve çevre koruma: Floodlight kullanılan katı cıva ajan, çevre kirliliği içermeyen malzemeler, geri dönüşümlü olabilir bir tür, projektör ve genel ampul elektrik yaklaşık% 75 tasarruf karşılaştırıldığında, Taşkın Işık kesinlikle sağlıklı ve enerji tasarrufu sağlayan ürünlerdir.

2, hiçbir flaş frekansı: Projektör ışığı çalışma frekansı yüksek, göz yorgunluğuna, gözlerin etkili korunmasına neden olmaz.

3, renk iyi: değerinin projektör rengi 80'den büyük, Taşkın Işık ışığı nispeten yumuşaktır, nesnenin yüzeyi de çok yumuşak ve doğal.

3, ön ısıtmayın: Floodlight hemen başlayabilir ve yeniden başlatın, birden fazla anahtar çürüme fenomen ışığında ortak bir elektrik deşarj lambası olmayacak, uzun servis ömrü.

4, projektörlerin kurulumu basit ve kullanışlı, Taşkın Işık kurulum için çeşitli durumlarda kullanılabilir, kısıtlamalar nispeten küçüktür.

Omni-Light Uygulaması

Projektör, nesneyi her yönden aydınlatabilir ve ışık kaynağı yumuşak ve homojen olup ampul noktaları gibi aydınlatma ürünlerini taklit edebilir. Ortak reklam panoları, otoyollar, demiryolu tünelleri, köprüler ve menfezler, kareler, binalar vb. Için kullanılır.

Işık diyafram aydınlatma menzili keyfi olarak ayarlanabilir, efekt diyagramı üretiminde en çok kullanılan ışık kaynağı türüdür, sahne lamba ışığına uygundur, Tufan Işığı uygun artış ve düşüşü sağlayabilir, en tatmin edici seviyeye ulaşmıştır. Efekt.

Projektör ışığının kurulumu ve kullanılmasıyla ilgili dikkat

1, projektör ışıklandırması, en iyi standart aralığı içinde olmak için devre pik gerilim ve akım tasarım dikkat etmek için uygulama açtı, seri LED form kullanmaktır.

2, onun mühür efekti, flaş ışığı sızdırmazlık etkisi, flaş ışığı lamba ömrünü büyük ölçüde kısaltacak etkisini dikkatle, ışıklandırmanın kurulması.

3, projektörün kurulması, sorun gelecekte kullanılmasını önlemek için, yüklemek için profesyonel inşaat personeli için ihtiyaç.