Işıklandırılmış geniş sıra-in ışık


Projektörler genellikle objektif (ek ışık sel ışık), ama doğrudan ışık kullanımı ışık kaynağı ve ışık, ışığın yüzeyden yüzeye yönlü bir yapı olması aynı zamanda sel ile şehirlerarası bir aydınlatma olarak ayarlamayın ışıklar, ışık objektif kondansatör ışık ve ışık döküm projektörler olan ışık, yönlendirecektir. Ayrıca tüm aydınlatma için tasarlanmış ışıkları daha geniş olduğunu ve daha önemli yumuşak ışık, sel ışık neden olduğu ya da yapmak için Sahne Alanı'nın yerel Kýsým için yüzey tek tip bir aydınlatma ve açısı ve diğer ihtiyaçları tasarım ayarlayabilirsiniz yalnız lambaları ve fener s.

Işıldak ışık, ışık geniş bir yelpazesine sahiptir ve yumuşak tek tip özellikleri, renk filtresi ile birleştiğinde diğer renkler ışığın alabilirsiniz. Sahne ışığı genellikle ışıklar, bir satırı aydınlatma geniş bir alanı tasarlanmış projektörler ile. Sahne ışığı yerel etkisi, sel yak ayarlanabilir açı bireysel lambaların kullanımı. Projektörler sahne aydınlatma kapsamında bir spot ve nokta bir önemli nokta izleri olamaz.

Projektörler replasman ürünleri elektrik ışık kaynağı tanınan olarak daha fazla ve daha fazla kişi tarafından da uygulanmış birçok alanda. Başlıca özellikleri şunlardır:

1, uzun ömürlü: genel ampul, Floresan, enerji tasarruflu lambalar ve diğer gaz deşarj lambası filaman veya elektrot sahiptir ve filament ya da etkisi SAÇTIRMA elektrot lamba yaşam sınırı kesin olarak gerekli parçasıdır. Yüksek frekanslı electrodeless deşarj lambası olmadan veya daha az bakım ile yüksek güvenilirlik. Ömrü 60.000 saattir (günde 10 saat hayat 10 yıldan fazla ulaşabilirsiniz). Diğer ışıkları ile karşılaştırıldığında: 60 kere akkor lamba; 12 kez enerji tasarruflu lambalar; 12 kez floresan lamba; 20 kat yüksek basınçlı civa lamba vardır; ışıldak'ın uzun yaşam ve böylece büyük ölçüde bakım endişeler ve değiştirme, sayısını azaltmak malzeme maliyetleri ve işçilik maliyetleri kaydetme ve uzun vadeli normal kullanım sağlamak için. Işıklandırması yok elektrodu, sel kaçınılmaz bileşenlerinin yaşamına sınırlamak için mevcut değil bu yüzden bu elektromanyetik indüksiyon prensibi ve Floresan ışık, deşarj ilkesine dayanan ışık olduğundan. Servis ömrü sadece elektronik bileşenler, devre tasarım ve üretim sürecini köpük olmak üzere 60.000 kadar 100.000 saat genel servis ömrünü kalite düzeyini belirler.

2, enerji tasarrufu: %75 enerji tasarrufu, 85W ışıldak akısı ve 500W akkor ışık akısı kabaca eşit hakkında akkor ile karşılaştırıldığında.

3, çevre koruma: bir katı Merkür aracısını kullanır, aradan neden olmaz olsa bile kurtarılabilir, % 99 daha fazla daha fazla Çevre kirliliğine gerçek yeşil ışık kaynağıdır.

4, hiç titreme: Bu yüzden "stroboscopic etkisi", göz yorgunluğu neden olmaz, onun yüksek sık sık oluş nedeniyle iş, sağlıklı gözleri koruyun.

5, renk iyidir: renk dizini 80, açık renkli yumuşak, doğal renklere göre nesnesinin gösterilen büyüktür.

6, renk sıcaklığını isteğe bağlı: 2700K dan ~ 6500K seçmek için ihtiyaca göre müşteri tarafından sel ışık ve renk Işık Ampüller, Bahçe Dekorasyon aydınlatma için yapılabilir.

7, görünür ışık yüksek oranda: ışık yayılan, görünür ışık oranı % 80 veya daha fazla, görsel efektler.

8, ön ısıtma olmadan. Hemen harekete geçirmek ve yeniden, birçok kez geçiş sıradan elektrot deşarj lambası ışığında düşüş ile olmaz.

9, mükemmel elektrik performans: yüksek güç faktörü, düşük geçerli Harmonikler, sel ışık sabit gerilim güç kaynağı, sabit bir akısı çıktı.

10, adaptasyon yükleme: sınırsız herhangi bir yönde monte edilebilir.