Projektörler Daha Fazla ve Daha Çok Kişinin Kabul Edileceğini Tanınıyor

Taşkın ışık, iç mekan ve dış mekan mühendisliği operasyonları veya yerinde inşaatı ve sabit aydınlatmanın diğer yerleri için özel bir kullanımdır, sadece yeni bir görünüme sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda güvenli ve dayanıklı, iyi bir aydınlatma efektine sahiptir.

Projektör ışığı, etrafımızda tek bir ışık kaynağı oluşturabilen bir ışık türüdür. Taşkın Işık Işık kaynağı, oktahedral bir grafikte sahnemizde gösterilen bir tür nokta ışık kaynağıdır ve biz kendi isteğimize göre ışığın kaynağı aralığı seçimini gerçekleştirme ihtiyacı vardır, bunlar genellikle insanlar tarafından kullanılır kapalı stüdyoya sıkça kullanılan üretim etkisine, etki çok iyi.

Yenilenen ürünlerin elektrik ışığı kaynağı olarak ışıklıklar, gittikçe daha fazla sayıda insan tarafından tanınmaktadır ve birçok alanda da uygulanmaktadır. Reklam panoları, otoyollar, demiryolu tünelleri, köprüler ve kıçlar, kareler, inşaat ve diğer yerler için ağırlıklı olarak kullanılır. Projektör ışığı nedir? Projektör aydınlatması bir noktada tüm yönlerde ışık tutabilir, aydınlatma aralığı ayarlanabilir, Tufan Işığı Olumlu bir oktahedral simgesi olarak gösterilen sahnede. Projektörler, etki yaratmada en yaygın kullanılan ışık kaynağıdır ve standart sahne ışıkları, tüm sahneyi aydınlatmak için kullanılır. Sahnede çoklu projektörler daha iyi sonuçların elde edilmesi için kullanılabilir. Bu durumuda

Projektör aydınlatma özellikleri

Projektör, bir ışık kaynağının etkisinde en çok kullanılanı, sahnenin daha iyi bir efektin doğuşuna birden çok projeksiyon perdesi rolü düzenlemek için kullanılabilir. Belirli bir noktadan, nesnelerin üniform ışınlama yönüne doğru, analog ampuller ve mumlar için daha iyi kullanın. Projektörler, sahnedeki herhangi bir yere yerleştirilebilir. Örneğin, kamera kapsamının dışına veya nesnenin içine yerleştirilebilir. Taşkın Işık Sahnede birçok farklı projektör ışığı kullanılması yaygın bir durumdur. Bu projektörler model üzerinde koyu renkle yansıtılabilir ve karıştırılabilir. Projektör ışığı aralığı nispeten büyük olduğu için projektör ışığı etkisini tahmin etmek çok kolaydır ve bu ışık çok yardımcı amaçlıdır, örneğin, projektörün nesnenin yüzeyine yakın yerleştirilen projektör ışığı, parlak ışık üretmek için nesne yüzeyi. Projektör ışıklarının çok fazla kurulamayacağını belirtmek gerekir; aksi takdirde etki mat ve mat olur. Taşkın Işık Bu nedenle, üretim haritasının olağan etkisinde ışık parametrelerini ve olay sahne efektinin düzenini yaşamak için daha fazla dikkat, tecrübe birikimi, yetenekleri ile ustalığı kontrol edin.

Floodlight özellikleri

Aydınlatma endüstrimizin sürekli gelişmesiyle birlikte, insanların hayatlarındaki projektörler gittikçe yaygınlaşıyor; Flood Light, şu özelliklere sahip olduğu için daha çok kişinin kabul ettiğini fark etmiştir:

1, projektörler mükemmel elektriksel performansa sahiptir. Normal koşullar altında, projektör ışığı nispeten yüksektir; düşük harmonik akımlı sabit akım güç kaynağı kullanımı, nispeten sabit bir ışık akışı üretebilir.

2, ışıklandırılmış pratik aralığı nispeten geniş, kurulum da daha rahat ve hızlı. Projektörün lamba tasarımı kompakt ve zarif, kurulumu kolay, Flood Light size çeşitli yollar kullanarak kurabilir, çevreye ve konuma engel olmaz.

3, projektör ışığı görünür ışık oranı nispeten yüksektir. İçindeki taşkın ışıktan yayılan ışık, görünür ışık derecesi% 80'den fazla olduğunda görsel efekt çok iyi.

4, Projektör ışıklarının iyi renkleri var. Normalde, projektör kullandığımızda nispeten yumuşak bir ışık gönderir, nesne parlak ışıklı projektörlerle ışınlanır, efekt daha doğal olur, renk oluşturma indeksi 80'den yüksektir.

5, projektör ışıkları zaman kullanımı stroboskopik olgu görünmüyor. Göz farı, yüksek verimlilik, Işık Işık üretkenliğini işleyen mükemmel bir işlem yaptıktan sonra insan gözünü yapıştıracak şekilde parlamayı, parlamayı önlemez, işe yaramazsa göz yorulumu fenomeni yaratmaz.

6, projektör, enerji tasarruflu lambalar bir tür. Işıklandırma pazarında led ışık popülerliği ile, daha fazla insan, projektör kullanımında lambaların üretimi için yol açacaktır istisna değildir, aynı zamanda genel ışıklandırma aşamasında, ışık kaynağı olarak led kullanır Karşılaştırma projektörler daha enerji açısından verimli hale gelir.

7, projektör ışığı kullanım süresi nispeten uzundur. Projektörler, Flood Light üretmek için filaman kullanmazlar ancak üretmek için yüksek frekanslı elektrokapsız deşarj lambası kullanırlar; ışınlama süresi, diğer geleneksel lambalara kıyasla, daha uzun ömürle karşılaştırıldığında 60.000 saatin üzerindedir.

8, projektör, çevre dostu lambalar bir tür. Projektörleri hazırladığımızda, iç kısmında katı cıva kullanırız ve yanlışlıkla kırılırsak, Taşkın Işık ile çevre kirliliği konusunda endişelenmene gerek yok. Lambaları kullanmadığımız zaman kurtarabiliriz. Kullanım, çevre endeksi nispeten yüksektir.