Projektörler birçok alanda kullanılan

Işıldak olduğunu bir ışık noktası düzgün her yöne aydınlatılmış, ışıldak aralığı keyfi olarak sahnede olumlu orbitallerinin simge olarak ayarlanabilir. Projektörler en yaygın kullanılan ışık kaynağı etkin yapma ve standart projektörler tüm sahne aydınlatmak için kullanılır vardır. Birden çok projektörler sahne kullanılabilir. Daha iyi sonuçlar üretmek için büyük bir yansıtıcı şemsiye, yüksek-aydınlık Difüzyon ışık kaynağı için sel kullanmak için ışık bir ampul ile ateş edilecek. Kulübeye vazgeçilmez aydınlatma olmasına rağmen ancak genel amatör kapalı fotoğraf, aydınlatma da bir ışık olarak kabul edilebilir.

Işıldak özellikleri

Projektörler replasman ürünleri elektrik ışık kaynağı tanınan olarak daha fazla ve daha fazla kişi tarafından da uygulanmış birçok alanda. Projektörler temel özellikleri aşağıdaki gibidir:

1, uzun ömürlü: genel ampul, Floresan, enerji tasarruflu lambalar ve onun sel hafif gaz deşarj lambası filaman veya elektrot sahiptir ve filament ya da etkisi SAÇTIRMA elektrot lamba yaşam sınırı tam olarak kaçınılmaz bileşenidir. Yüksek frekanslı electrodeless deşarj lambası olmadan veya daha az bakım ile yüksek güvenilirlik. Ömrü 60.000 saattir (günde 10 saat hayat 10 yıldan fazla ulaşabilirsiniz). Diğer ışıkları ile karşılaştırıldığında: 60 kere akkor lamba; 12 kez enerji tasarruflu lambalar; 12 kez floresan lamba; 20 kat yüksek basınçlı civa lamba; ışıldak'ın uzun yaşam ve böylece büyük ölçüde azaltmak, sıkıntı ve sayıda değiştirme, sel tasarrufu lamba malzeme maliyetleri ve işçilik maliyetleri ve uzun vadeli normal kullanım sağlamak için bakım. Yani sel elektrotlar ışık olduğu gibi elektromanyetik indüksiyon prensibi ve ışık ile kombine floresan deşarj ilkesi, kaçınılmaz bileşenlerinin yaşamına sınırlamak için ışıklandırması yok. Sel ışık servis ömrü sadece elektronik bileşenler, devre tasarım ve üretim sürecini köpük olmak üzere 60.000 kadar 100.000 saat genel servis ömrünü kalite düzeyini belirler.

2, enerji tasarrufu: 75 [%], 85W ışıldak akı ve 500W akkor ışık akısı kabaca eşit kadar akkor, enerji tasarrufu ile karşılaştırıldığında.

3, çevre koruma: projektörler kullanma katı Merkür ajanları, ışık taşkın sonunu Çevre kirliliğine neden olmaz, orada 99 [%] kurtarılabilir oranı bile gerçek yeşil ışık kaynağı.

4, hiç titreme: taşkın ışık frekansı "stroboscopic etkisi", göz yorgunluğu, neden olmaz bu yüzden yüksek olduğu gibi sağlıklı gözleri koruyun.

5, renk iyidir: renk dizini 80, açık renk daha büyük yumuşak, sel fotoğraf göre nesnenin doğal rengini gösterilen ışık.

6, renk sıcaklığını isteğe bağlı: 2700 Tamam dan ~ 6500 Tamam seçmek için ihtiyaca göre müşteri tarafından ve renk Işık Ampüller, Bahçe Dekorasyon aydınlatma için yapılabilir.

7, görünür ışık yüksek oranda: yayılan, ışıkta sel ışık görünür ışık oranı 80 [%] yukarıdaki, görsel efekt iyidir.

8, ön ısıtma olmadan. Hemen harekete geçirmek ve yeniden, birçok anahtarları elektrot deşarj lambası ışığında düşüş ile sıradan olmayacaktır.

9, mükemmel elektrik performans: yüksek güç faktörü, düşük geçerli Harmonikler, sel ışık sabit gerilim güç kaynağı, sabit bir akısı çıktı.

Projektörler özellikleri

Belirli bir noktaya her yöne eşit nesnelerden projektörler aydınlatmak ve ampuller ve mumlar karşılaştırmak için kullanmak daha iyidir. Projektörler sahne içinde herhangi bir yere yerleştirilebilir. Örneğin, sel ışık fotoğraf makinesinin veya nesnenin içinde kapsamı dışında yerleştirilebilir. Sahnede projektörler birçok farklı renk kullanmak yaygındır. Bu projektörler koyu öngörülen ve model üzerinde karışık. Işıldak aralığı nispeten büyük olduğu için ışıklandırılmış etkisi tahmin etmek, sel ve bu ışığı var Örneğin, birçok yardımcı amaç, nesne, nesne yüzeyi parlak ışık üretmek için yüzey yerleştirilen ışıldak vardır çok kolaydır.

Işıldak uygulama

Işıklandırılmış nesneleri belirli bir noktadan her yöne aydınlatan ve ampuller ve mumlar benzetimi yapmak için kullanmak en iyisidir. Projektörler sahne içinde herhangi bir yere yerleştirilebilir. Örneğin, fotoğraf makinesinin veya nesnenin içinde kapsamı dışında yerleştirilebilir. Durumunda

Sahnede projektörler birçok farklı renk kullanmak yaygındır. Bu projektörler olabilir koyu öngörülen ve model üzerinde karışık ışık sel.

Örneğin, ışıldak aralığı nispeten büyük, ışıklandırılmış etkisi tahmin etmek kolaydır, ve bu ışık çok yardımcı amaçlar, ışıldak nesne, nesne yüzeyi parlak ışık üretmek için yüzey yerleştirilir. Durumunda

Projektörler ana uygulamanın kapsamının: reklam panoları, Karayolları, tren tünel, köprü ve salonları, kareler, inşaat ve benzeri.

10, adaptasyon yükleme: sel ışık-ebilmek var olmak installed ezelî sınırlama herhangi bir yönde.

Sahne ya da daha çok daha fazla, onun arka plan aydınlatma aydınlatma ihtiyaçlarını referansı bir sahne ya da büyük yansıtıcı şemsiye diffüz ışık kullanımı yüksek parlaklık için içine ampulleri vurmaya ışık projektörler aydınlatmak için tasarlarken başvurduğu Rağmen döken vazgeçilmez aydınlatma, sel ışık kaynağıdır ama genel amatör kapalı fotoğrafçılık için aydınlatma da bir ışık olarak kabul edilebilir.