Projektörlerin Mükemmel Elektriksel Performansı Var


Projektör, birkaç iç mekan ve dış mekan mühendisliği operasyonları veya yerinde yapım ve sabit aydınlatmanın diğer yerleri için özel bir kullanımdır; yalnızca yeni bir görünüme sahip olmakla kalmaz aynı zamanda güvenli ve dayanıklı, iyi bir aydınlatma efekti sağlar; çok arkadaş gördü, tabii ki, tamamen bilmiyor arkadaşlar bir sürü var, Sel Fenerbahçe ama önemli değil, bugün Xiaobian sel ışıklarına karşı mücadele için burada olacak projektörlerin ne olduğunu görmek için ayrıntılı bir tanıtım için, bakmak Projektörlerin özellikleri neler, projektör kullanımının etkisi iyidir.

Projektör ışığı denilen ışık, ışığın çevreleyen ışık kaynağımızda yaydığı, ışık kaynağının bir nokta ışık kaynağı olduğu, olumlu bir oktahedral grafik şovuyla sahnemizde olduğu anlamına gelir, kendi ihtiyaçlarımıza göre ışık kaynağı ayarlama seçimi kapsamını yürütmek için, Taşkın Işık çoğunlukla insanların kapalı stüdyoya, etkisinin mükemmel olan üretiminin etkisi için insanlar tarafından kullanılır.

Floodlight özellikleri

Aydınlatma endüstrimizin sürekli gelişmesiyle birlikte, insanların hayatlarındaki projektörler gittikçe yaygınlaşıyor; daha çok insan aşağıdaki özelliklere sahip olduğu için kabul ettiklerini kabul ediyor:

1, projektörler mükemmel elektriksel performansa sahiptir. Normal koşullar altında projektör ışığı nispeten yüksektir, sabit akım güç kaynağı kullanımı, düşük harmonik akımlı Taşkın Işık bu nedenle nispeten sabit bir ışık akışı üretebilir.

2, ışıklandırılmış pratik aralığı nispeten geniş, kurulum da daha rahat ve hızlı. Projektör lamba tasarımı kompakt ve zarif, kurulumu kolaydır, kurmak için çeşitli yollar kullanabilirsiniz, Taşkın Işık ortamına ve konumlandırmaya tabi tutulmaz.

3, projektör ışığı görünür ışık oranı nispeten yüksektir. İçindeki taşkın ışıktan yayılan ışık, görünür ışık derecesi% 80'den fazla olduğunda görsel efekt çok iyi.

4, Projektör ışıklarının iyi renkleri var. Normalde, projektör kullandığımızda nispeten yumuşak bir ışık gönderir, nesne parlak ışıklı projektörlerle ışınlanır, efekt daha doğal olur, renk oluşturma indeksi 80'den yüksektir.

5, projektör ışıkları zaman kullanımı stroboskopik olgu görünmüyor. Göz farı, yüksek verimlilik, Işık Işık üretkenliğini işleyen mükemmel bir işlem yaptıktan sonra insan gözünü yapıştıracak şekilde parlamayı, parlamayı önlemez, işe yaramazsa göz yorulumu fenomeni yaratmaz.

6, projektör, enerji tasarruflu lambalar bir tür. Işıklandırma pazarında led ışık popülerliği ile, daha fazla insan, projektör kullanımında lambaların üretimi için yol açacaktır istisna değildir, aynı zamanda genel ışıklandırma aşamasında, ışık kaynağı olarak led kullanır Karşılaştırma projektörler daha enerji açısından verimli hale gelir.

7, projektör ışığı kullanım süresi nispeten uzundur. Projektörler filament üretmek için kullanmayın, ancak üretmek için yüksek frekanslı elektrokasız deşarj lambası kullanımı, Taşkın Işık ışınlama süresi genellikle daha uzun ömrü ile karşılaştırıldığında diğer geleneksel lambalar ile karşılaştırıldığında, 60.000 saatten daha fazladır.

8, projektör, çevre dostu lambalar bir tür. Projektörleri hazırladığımızda, iç kısmında katı cıva kullanırız ve yanlışlıkla kırılırsak, Taşkın Işık ile çevre kirliliği konusunda endişelenmene gerek yok. Lambaları kullanmadığımız zaman kurtarabiliriz. Kullanım, çevre endeksi nispeten yüksektir.