Yüksek kutuplu lamba aydınlatma alanı büyük


Yüksek kutuplu lamba: Genellikle, yeni bir aydınlatma cihazı oluşturmak için çelik kolon tipi lamba çubuğu ve yüksek güçlü modüler ışık çerçevesinin 15-25 metre yüksekliğidir. Lamba tutucusu, elektrikli iç lambayı, kutup gövdesini ve temel parçasını içerir. Lamba şekli, kullanıcı ihtiyaçlarına, yüksek kutup lamba çevresindeki çevre, ışık belirli ve sabit ihtiyacı dayalı olabilir; dahili lamba projektör ışığı ve projeksiyon ışığından oluşur, ışık kaynağı NG400 yüksek basınçlı sodyum lambayı benimser ve aydınlatma yarıçapı 60 metreye kadar çıkar. Kutup gövdesi genelde silindirik tip tekli yapıya sahip olup, çelik sac rulo biçiminde, yüksekliği 15-40 metreye kadar çıkabilmektedir.

Yüksek kutuplu lamba, otoyollarda, yollarda ve diğer yerlerde, yakışıklı görünüşünde, güçlü dekoratif olmalıdır. Lamba kutbu sokak lambasından çok daha uzun, Aydınlatma alanı da yüksek kutup lambası daha büyüktür. Aynı zamanda aydınlatma efekti iyi, ışık kaynağı yoğunlaşıyor, aydınlatma eşit, göz kamaşması az.

Elektrikli kalkış ve iniş lambalarını kullanarak ışık plakası, kullanımı kolay, Yüksek kutuplu lamba, çalışma pozisyonuna kadar lamba plakası, lamba otomatik olarak çıkarılabilir, kanca, tel halat boşaltılması. Buna ek olarak, aydınlatma kontrolü el kontrolü, ışık kontrolü, zaman kontrolü ve mikrobilgisayar kontrolü, kontrol edilmesi kolay bakım ayrılmıştır.

Yüksek Kutuplu Işık Tesisatı

Lamba şekli kullanıcı ihtiyaçlarına, çevredeki çevreye, aydınlatma belirlemek için özel ihtiyaçlara dayanabilir, iç lambalar yüksek ışıklı led projektör ve ışık lambasından daha fazladır. Kutup gövdesi genellikle piramit tek yapı, çelik levha rulo oluşturmak için kullandığı, yüksekliği 15-40 metre, Yüksek kutup Lamba çok kompozisyon iki, ışınlama yarıçapı 40-80m ulaşabilirsiniz.

Yüksek kutup lambasının konfigürasyonu

1. Makaslama, bükme, otomatik kaynak şekillendirme, yüksek rüzgar direnci kapasitesi tasarımı ile yüksek mukavemetli yüksek kaliteli çelik levha ile sekiz taraflı, 12 taraflı, 18-taraflı koni şeklindeki çubuk için lamba çubuğu 6 0 m / s'ye kadar. Her özellik, 3 ila 4 knot, flanş çelik şasi, 1 m ila 1.2 m ø ve mm ila 40 mm kalınlıkta yapılır.

2. Çerçeve yapısı, Yüksek kutup Lamba fonksiyonu değil, aynı zamanda sıcak daldırma çinko muamele kullanarak çelik, çelik boru, lamba çubuğu, ışık plakası için ana malzeme süslemek için.

3. Elektrikli kaldırma sistemi, elektrikli motor, vinç, üç grup sıcak daldırma galvanizli çelik halat ve kablodan oluşur. Lamba çubuğu gövdesi takılır, kaldırma hızı dakikada 3 ila 5 metre arasındadır.

4. Kılavuz Tekerleğin kaldırma sistemi ve kılavuz kol kompozisyonu, Işık plakasının işlemde meydana gelmesini önlemek için yüksek kutuplu lamba, enlemesine hareket, lamba plakasının yerinde olmasını sağlamak için lamba otomatik olarak düşebilir kapanır ve kanca tarafından kilitlenir.

5. Yüksek güçlü LED projeksiyon ışıkları, led ışıklandırmalı ışık sistemi, Yüksek kutuplu Lamba bilgisayar zaman kontrolörü otomatik olarak anahtar lamba zaman ve aydınlatma veya tam aydınlatma bir parçası kontrol edebilirsiniz.

6. Yıldırımdan koruma sistemi: lamba üst eklemek 1. 5 metre uzunluğundaki yıldırım çubuğu, yeraltı tabanı yüklü 1 1 metre uzunluğunda topraklama hattı ve çapa cıvata ile kaynak.