Yüksek Ayaklı lamba aydınlatma alanı büyükse


Yüksek pole lamba Belediye mühendislik, karayolu, üst geçit, park yerinin, stadyum, navlun yarda, liman, Havaalanı ve vatandaş boş zaman kare ve benzeri açık aydınlatma projesi uygulanır.

Yüksek Ayaklı lamba vardır genellikle anlamına gelir koni şeklinde bar hafif ve yüksek güçlü modüler hafif çerçeve oluşan yeni bir aydınlatma aygıtının çelik fazla 15 metre için burası lamba, iç aydınlatma elektrik, kasanın çubuk ve temel bir parçası.

Yüksek Ayaklı lamba karayolu, yollar kullanılır ve diğer yerlerde, yüksek Ayaklı lamba onun yakışıklı görünüşte, güçlü olmalıdır dekoratif. Lamba direği sokak lambası çok daha uzun boylu, yüksek Ayaklı lamba aydınlatma alanı aynı zamanda daha büyük. Aynı zamanda, Aydınlatma etkisi iyi ışık kaynağı yoğunlaşmaktadır aydınlatma bile, parlamayı küçük geldi.

Işık elektrik kalkış kullanarak plaka ve açılış, kolay iş konuma kadar lamba plaka çalışmasına lamba otomatik olarak kaldırılabilir, kanca, tel halat boşaltma. Buna ek olarak, aydınlatma kontrol el kontrol, ışık kontrol, zamanı denetimi ve mikro bilgisayar kontrol, bakım, kontrol kolay ayrılır.

Yüksek Pole ışık yükleme

Lamba şekil kullanıcı gereksinimleri temel alarak, aydınlatma çevresini belirlemek için belirli ihtiyacı, iç lambalar daha yüksek güçlü led ışıldak ve ışık ışık vardır. Yüksek Ayaklı Lamba direği vücut genellikle piramit tek yapısı kullanır sac rulo forma, yüksekliği 15-40 metredir, birçok iki kompozisyon, ışınlama RADIUS 40-80 m ulaşabilirsiniz.

Yüksek pole lamba yapılandırma

1. lamba rod sekiz taraflı, 12 taraflı, 18-yan koni şeklinde çubukla, yüksek mukavemetli yüksek kaliteli çelik levha kesme, bükme, şekillendirme, 6 en fazla Rüzgar direnç kapasitesi tasarımını otomatik kaynak için 0 m/s. yüksek Ayaklı lamba her belirtimi 3-4 knot, flanş çelik kasa, 1 m 1, 2 m ø ve 40 mm kalınlığında mm ile oluşur.

2. işlev çerçeve yapısı, aynı zamanda ana malzeme çelik, çelik boru, lamba çubuk, süslemek için sıcak daldırma çinko tedavi kullanarak plaka ışık.

3. elektrik kaldırma sistemi elektrik motoru, Vinç, üç oluşur grupları sıcak daldırma galvanizli çelik halat ve tel kablo. Lamba çubuk vücut yükler, 3-5 metre / dakika kaldırma hızıdır.

4. Kılavuzu, boşaltma sisteminden kılavuz tekerlek ve Kılavuzu kol kompozisyon sürecinde ışık plaka lamba plaka rise yerde, lamba otomatik olarak düşebilir ve kanca tarafından kilitli emin olmak için enine hareket gerçekleşmez emin olmak için.

5. aydınlatma sistemi tarafından yüksek güçlü LED projeksiyon lambaları, led projektör, bilgisayar zaman denetleyicisi otomatik olarak geçiş lamba zaman ve aydınlatma veya tam aydınlatma kontrol edebilirsiniz.

6. Yıldırımdan korunma sistemi: 1 eklemek için lamba tepesine. 5 metre uzun paratoner, yüksek Ayaklı lamba yeraltı üssü yüklü 1 uzun hat topraklama ve cıvata çapa ile kaynak 1 metre.