Renkli gece yüksek Kutup ışıkları

Yüksek Kutup ışıkları genellikle 15 metreden fazla çelik konik direkleri ve deniz feneri yüksek güçlü kombinasyonu teşkil aydınlatma aygıtı yeni bir tür. Bu lamba oluşur, iç aydınlatma elektrik, vücut ve kompozisyon, iç aydınlatma lambaları yüksek direği temel kısmını genellikle projektörler veya ışık kombinasyonu döküm.

Yüksek Kutup ışıkları vardır genellikle açık alanda, toz, böylece önlemek amacıyla yüksek Ayaklı lamba yağmur erozyon ve hizmet ömrü sağlamak için bu yüzden genellikle iyi korozyon direnci, paslanmaz çelik ve alüminyum alaşım plaka, ortak hayatımızın yüksek yapılır Kutup ışıkları esas olarak Asansör vardır ve olmayan iki, onlar genellikle kullanılan şehir kare, istasyonu, terminal, navlun yarda, Otoban, stadyum, Üstgeçit içinde yüksek Ayaklı lamba ikmal.

Yüksek Kutup ışıkları önlemler montajı

1. her splice uzunluğu sağlar, ancak üretim, yükleme hatası ve fiziksel faktörler nedeniyle, soket uzunluğu bir değişiklik yoktur, bu yüzden en fazla yuva uzunluğu ve en az soket uzunluğu sağlar.

2. yükleme kolaylaştırmak için yüksek Ayaklı lamba bu çiftleşme yüzey yağlamak gerekli olabilir. Kaçak ve çubuk kontaminasyonu önlemek için Yağlama maddeleri kullanmak için dikkatli olmak, sabun ve su iç ve dış yüzeyleri yağlamak için kullanabilirsiniz.

3. socketing her iki ucunda yakın bir yuva elde etmek için gerekli kuvvet uygulanır.

Kutup tüm kamusal alanda bizim şehir için bir aydınlatma aygıtı olarak kullanılır. Bizim seyahat ve kentsel Güzelleştirme yakından ilgilidir. Bu nedenle, emniyet ve güvenlik için dikdörtgen boşluğu ile kapalı bir kapı bulunuyor ve kapalı bir kapı özel kapı kilidi ile donatılmış. Yukarıda yüksek Kutup ışıkları ayrıntılı bir açıklamasıdır.

Bu gece düzey ve üç boyutlu aydınlatma İmkanları elde etmek için yüksek Kutup ışıkları, aydınlatma ve bazı gerçeği zengin bir şekillenme olduğunu orijinal amacı aydınlatma, manzara için değil, ama güvenliğin için yüksek Kutup ışıkları yüksek olarak ışık, yüksek penetrasyon özellikleri, insanların hayatlarını korumak yüksek Ayaklı lamba yeri doldurulamaz bir rol oynamaktadır.

Yüksek Kutup ışıkları kentsel aydınlatma, yüksek Kutup ışıkları yanı sıra en yüksek bina dışında aydınlatma, aydınlatma yüksek, sorun değil, koordinatları vurgulayarak vurgulanır ayrılmaz bir parçası olarak tüm aydınlatma projesi olarak yol kutup koyabilirsiniz Orta nokta ışığın yayılması, canlandırıcı mesh ve üç boyutlu, hiyerarşik oluşumu merkezine.

Düzenlenmiş aydınlatma, binanın açık, üç boyutlu muhteşem gece sahne, yapılandırılmış katmanları oluşum ile yüksek Ayaklı lamba ardından bir yüksek noktası olarak yüksek Kutup ışıkları için yüksek Kutup ışıkları karşımda, onurlu ve ciddi bir lider gibi bu Sokağın bir koordinat olarak estetik bakış açısı, insanların ihtiyacı daha renkli bir gece aydınlatma işleri aydınlatma, basit yol aydınlatma, Peyzaj Aydınlatma, insanlar zengin rolü yüksek Kutup ışıkları takip karşılamak değil.