Yüksek Kutup ışıkları var bir güçlü dekoratifYüksek Kutup ışıkları yollar, yollar ve diğer yerlerde bir aydınlatma için kullanılır. Dekoratif yakışıklı ile güçlü bir görünüm içinde. Alan etkisi, aydınlatma, aydınlatma ışık kaynağı konsantrasyon, üniforma ışık, parlak küçük, kolay denetlemek için bakım. Elektrikli Asansör kolay işletmek, lamba çalışma konumuna otomatik olarak kapalı kanca lamba can gül, tel halat boşaltma. Aydınlatma kontrol noktalarını el ile ışık kontrolü, yüksek Ayaklı lamba zamanı denetimi ve mikro bilgisayar kontrolü.

Yüksek Kutup ışıkları genellikle 15 çelik koni ve ampulleri yüksek güçlü kombinasyonu lamba, elektrik iç aydınlatma, çubuk ve kasanın temel parçası oluşan aydınlatma aygıtı yeni bir tür oluşturur metre yukarıda ifade eder.

Yüksek Kutup ışıkları yollar, yollar ve diğer yerlerde, onun yakışıklı görünüşte, için kullanılan bir güçlü olması gereken dekoratif. Elektrik direğine sokak lambası yüksektir, aydınlatma alanı da büyüktür. Yüksek Ayaklı lamba, Aydınlatma etkisi iyidir, aynı zamanda açık kaynak toplama, ışık üniforma, parlama küçük.

Işık plaka elektrikli Asansör, basit-e doğru işletmek, lamba çalışma konumuna otomatik olarak kapalı kanca lamba can gül, ip boşaltma tel kullanarak. Ayrıca el kontrol, ışık kontrolü, zaman kontrol ve mikro bilgisayar kontrol, bakım, kontrol kolay aydınlatma kontrol noktaları vardır.

Yüklü yüksek Kutup ışıkları

Lamba şekil üzerinde kullanıcı gereksinimleri, çevreye, özellikle aydınlatma belirlemek için gereken temel alabilir, iç aydınlatma tarafından yüksek güçlü LED projektörler ve ışık bileşenleri döküm. İnişli çıkışlı, 15-40 metre, yüksek Ayaklı lamba çoğunlukla 2-3 bölümleri, ışınlama RADIUS ilâ 40-80 m yüksekliği çelik saçtan bireysel yapısı, genellikle piramit şeklindeki çubuk organıdır.

Yüksek kutup yapılandırma

1. Polonyalılar sekizgen, on iki, on sekiz piramit çubuklar, kenarları ve yüksek mukavemet ve yüksek kalite çelik saç kesme, bükme ve otomatik kaynak yapılmış. Maksimum rüzgar direnci 60 m ulaşmak için tasarlanmıştır / s. Her belirtimi çapı 1, 2 m, kalınlığı 40 mm 30 mm için 1 m 3-4 fişleri, flanş çelik kasa ile oluşur.

2. işlevsel ana yapı, çelik, çelik tabanlı, ışık kutup, ana dekoratif malzemeler aynı zamanda yüksek uçlu lamba çerçevesine plaka sıcak daldırma çinko tedavisi ile ışık.

3. elektrikli Asansör sistemi elektrik motoru, Vinç, sıcak daldırma galvanizli çelik tel halat ve kablo üç grup ve diğer bileşenleri oluşur. Elektrik direğine kaldırma hızı 3-5 metre / dakika vücutta yüklü.

4. Kılavuzu ve boşaltma sistemi oluşan bir kılavuz tekerlek ve lamba plaka kaldırma işlemi sırasında daha lamba paneli otomatik olarak devre dışı bırakıldı ve lamba yükseltildiğinde kanca tarafından kilitli sağlamak için yatay olarak taşınmaz emin olmak için bir kılavuz kol

5. aydınlatma sistemi yüksek güç LED sel ışık, LED seli ışık oluşur, bilgisayar zaman denetleyicisi otomatik olarak anahtar ışık zaman ve aydınlatma veya tam aydınlatma kontrol edebilirsiniz.

6. Yıldırımdan korunma sistemi: 1,5 metre, uzun çubuk yıldırım yüksek Ayaklı lamba Bodrum a 1 yüklü yüklemek için lamba çatı metre uzun yere tel ve cıvata çapa ile kaynak.