Sıcak Galvanizli ve Püskürtülmüş Yüksek KutupluYüksek kutup lamba, geniş bir ürün yelpazesinin kullanımını ve birçok durumda ihtiyaçlarımızı karşılayabilir, yüksek kutup lambaları birkaç spesifikasyona sahiptir?

Yüksek kutup lambasının birinci özelliği, yüksekliğin 20m-30m arasında değişen yüksekliğe, çokgenli kutuplara, genellikle 8 taraf / 12 taraf / 16 kenara ve çekme çubuğu tıpa yapısına göre ayarlanabilmesidir.

Kalibre, düşük çap, hafif kutup bölümü, üst duvar kalınlığı, duvar kalınlığının bir sonraki bölümünde ışık kutbundaki ürünün ortak 20m, 25m, 30m yüksekliklerinden biri farklıdır, Yüksek kutuplu Lamba farklıdır. tasarımın spesifik ihtiyaçları, farklı yükseklik gereksinimleri Farklı kalibre ve kutupların yüksek kutbunda temelde sıcak su ile püskürtme ile galvanize edilir.

Özel ürün tipi ışık direği, sıcak galvanizli korozyon önleyici işlemle ışık kutusu, çok katmanlı koni biçiminde fişek çelik çubuk haline getirilmiş, paslanmaz çelik çubuk veya yüksek kaliteli çelik levha olabilir, yüksek kaliteli ışık plakalı iskelet paslanmaz çelik, sabitleme cıvatası, paslanmaz çelik vb. için yüksek kutuplu Lamba Somunları.

Biz sık sık şehir meydanı, istasyon, liman, havaalanı, otopark, stadyum, üstgeçitler ve diğer yerlerde şekil yüksek kutup görmek için ise, her yerin benzersiz tarzı.

Yüksek direkli ışıklar genellikle 15 metreden fazla çelik konik direkleri ve fenerin yüksek güç kombinasyonunu, lamba, iç aydınlatma elektrikli, çubuk ve temel parçasından oluşan aydınlatma cihazının, yüksek kutuplu lambanın yeni bir türünü oluşturur. kombinasyon.

Yüksek kutup lambaları, yollarda, yollarda ve diğer yerlerde, yakışıklı görünüşlerinde, güçlü bir dekoratif olmalıdır. Işık direği cadde lambasından çok daha yüksek, Yüksek Kutup Lambası aydınlatma alanı da daha büyük. Aynı zamanda aydınlatma etkisi iyi, ışık kaynağı konsantrasyonu, tekdüze ışık, küçük parlamalar.

Elektrikli asansör kullanılarak ışıklı plaka, kullanımı kolay, lamba çalışma konumuna yükseldi, lamba otomatik olarak kapanır, kanca, tel halat boşaltılır. Ayrıca aydınlatma kontrol noktaları el kontrolü, ışık kontrolü, zaman kontrolü ve mikrobilgisayar kontrolü, kontrolü, bakımı kolaydır.

Yüksek kutup lambaları takıldı

Lamba şekli, kullanıcı gereksinimlerine, çevredeki çevreye, yüksek kutuplu lambaya, aydınlatma belirleme ihtiyacı, yüksek güçlü LED sel ışık ve döküm ışık bileşimi ile iç aydınlatma dayanabilir. Çubuk gövdesi genelde piramit şeklindeki bir yapıdadır, çelik levha haddelemesi, yüksekliği 15-40 metre, çoğunlukla iki ila üç bölüm, ışınlama yarıçapı 40-80m arasındadır.

Yüksek direkli konfigürasyon

1. Kesme, bükme, otomatik kaynak şekillendirme, 60 m / s'ye kadar yüksek kutuplu lamba tasarımı maksimum rüzgar direnci ile yüksek mukavemetli yüksek kaliteli çelik plakadan sekizgen, on iki köşe, on sekiz piramit çubuk gövdesi için ışık kutbu. Her şartname 3 ila 4 fişten oluşur, flanş çelik şasi, çap 1 m ila 1.2 m, kalınlık 30 mm ila 40 mm'dir.

2. Ana yapı çerçevesine işlevsel, aynı zamanda sıcak daldırma çinko muamele ile çelik, çelik bazlı, hafif kutup, ışık plakası ana dekoratif malzemeler için.

3. Elektrikli asansör sistemi, elektrikli motor, vinç, sıcak daldırma galvanizli çelik halat ve kablo ve diğer bileşenlerden oluşur. Vücuda yerleştirilen ışık kutbu, dakikada 3 ila 5 metre kaldırma hızı.

4. Kılavuz ve boşaltma sistemi, kaldırma işlemi sırasında lamba plakasının yatay hareket etmemesini sağlamak için kılavuz tekerleklerden ve kılavuz kollardan oluşur. Yüksek kutuplu lamba Lamba yerinde kaldırıldığında, lamba paneli otomatik olarak ayrılabilir ve kanca ile kilitlenebilir.

5. Işıklandırma sistemi, yüksek güçlü LED sel ışık, LED sel ışık, bilgisayarın zaman kontrol otomatik olarak geçiş ışık zaman ve aydınlatma veya tam aydınlatma bir parçası kontrol edebilirsiniz oluşur.

6. Yıldırımdan koruma sistemi: 1,5 metre uzunluğundaki paratonerin kurulumunun çatısı, yüksek kutup lambası, bodrum 1 metre uzunluğunda toprak telini ve ankraj cıvataları ile kaynak yapmıştır.