Çim lamba dış güç karşı yüksek dayanıklılık

Yavaş yavaş yavaş lane 1990'larda uygulanması çim lamba başladı. Dar Şerit, Park Meydanı ve diğer dış mekan aydınlatma, çim lamba özellikle yumuşak şekil ve aydınlatma ile kentsel greening büyük bir kahraman ol, yaygın bahçeleri, parklar, kareler ve diğer büyük açık alanlarda yeşil kuşak dekorasyon, çim lamba düzeni de kullanılır nispeten titiz, Araba, çim lamba tasarımı birleştiren kavramı çim lamba özellikleri düşünmek zorundayız nispeten açık, özellikle bu install, çok saygı kolay. çim lamba çalışır tek şey mi? Küçük derlenmiş ilgili çim lamba malzeme, sonraki kadar görmek için.

Ana ve yumuşak aydınlatma için kentsel yeşil çim lamba tasarımı güvenlik ve güzellik, eklemek için manzara ve genellikle kolay kurulum, dekoratif özellikleri, parklar, Bahçe Villa, kare Yeşillendirme ve diğer yerlerde yeşil kuşak dekoratif aydınlatma kullanılabilir .

Çim lamba modelleme birçok, tarafından uzman tasarımcı taşır benzersiz tasarımı, modelleme çeşitli, ancak aynı zamanda bazı çim lamba şık küçük hayvan veya bitki simülasyon modelleme yaptı, heykel güzel sanki çim, çim lamba koyar , güvenlik ve güzel kentsel yeşil alan manzara için eklemiştir. Elverişli bir konuma sahip çim lamba yükler, süsleme güçlü, yaygın olarak kullandığı parkta çim lamba bahçe villa ve benzeri çim çevre ve yayalara, Park, kare ve vb. yer.

Bahçe aydınlatma tasarım lamba düzeni standart (1) C1 ~ CN proje stil, farklı bir görünüm seçmek için alan bitki yükseklik seçimi lambalar uzunluğu tarafından temel sahibi tercihleri göre hafif çim dört kenarlı lamba için. 18W enerji tasarruflu tüp ışık kaynağı, tüm Bahçe, kaldırımlar ve yol aydınlatma için uygulanabilir kullanımı. Yaya gece aydınlatma sağlamak, hafif zaman genellikle 18:00 ~ 6:00. Kısa armatür, daha yoğun aralığı, çim lamba ortak lamba aralığı $number metre. (2) C1 ~ CN çim lamba, daha geniş bir yol için uygulanan zımpara tek yönlü. 26W enerji tasarruflu tüp veya 35W halide ışık kaynağını kullanarak. Yaya veya lane aydınlatma sağlamak, hafif zaman genellikle 18:00 ~ 6:00. Her zamanki gibi armatür aralığı $number metredir.

Çim lamba modelleme birçok tarafından uzman tasarımcı taşır benzersiz tasarımı, modelleme çeşitli, ama aynı zamanda bazı çim lamba şık küçük hayvan yaptı veya modelleme, bitki simülasyon koyar'ın bahçesinde, heykel güzel, sanki ekledi Güvenlik ve kentsel yeşil alan manzara için güzel. Çim lamba, çim lamba uygun yükler süsleme güçlüdür, park, Bahçe villa ve benzeri çim çevre ve yayalara, park yeri, kare ve vb. yer yaygın olarak kullanır.

Çim lamba genel olarak 600 mm, $number mm, vardır ve farklı özellikleri, gerçek ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir böylece herhangi bir özellikleri üretilebilir. Çim lamba çim Lamba direği ana malzeme seks çelik boru, eşit çapında alüminyum boru, dökme alüminyum çim lamba, alüminyum alaşım çim lamba karşısında eşit çapında çelik tüp vardır. Φ60, φ76, φ89, φ100, φ114, φ140, φ165, yüksekliği ve kullanıldığında, farklı yerlere göre çapı sıkça kullanılan seçili malzeme kalınlığı ayrılmıştır: duvar kalınlığı 2.5, çim lamba duvar kalınlığı 3.0, duvar kalınlığı 3.5. Genellikle çim lamba 36W veya 70W halide lamba sodyum lambaları kullanır, aralığı genellikle $number metre tavsiye düzenler.

Çim lamba özellikleri nedir

1, yüksek parlaklık: şimdi % 50, geleneksel güneş led çim ışıkları daha yeni güneş çim lamba 140lm/wled ışık kaynağı, kullanabilirsiniz

2, yüksek kaliteli ve güvenilir: çim lamba yüksek kalite gereksinimleri, üreticileri gelişmiş donanımları seçmek zorundasınız, kalite, çim lamba ve malzemeler, muayene tamamlamak için her üretim kavramak için iyi malzeme kalitesi, bitmiş ürün işlem Denetim, muayene, ISO kalite yönetim sistemi gereksinimleri için toplam kalite yönetimi ile sıkı uygun nakliye.

3, uzun ömür: çim lamba tasarımı 20 yıl, yüksek geçirgenliği cam laminasyon süreci, tasarım yaşam aksesuarları tutarlı, çim lamba benzersiz enerji tasarrufu tasarımı, pil ömrünü daha geleneksel teknoloji 2 3 kullanımı daha genel yaşam kez kez daha uzun.

4, verimli enerji tasarrufu: ayak güç kristal Silisyum güneş pili lamba güç üretimi sistemi olarak kullanılan güneş çim lamba ve kullanımı güneş adanmış pil, enerji tasarrufu, Yağmurlu günler 3-5 gece olmadan diğer aydınlatma sürekli eğer olabilir enerji kaynakları.

5, otomatik kontrol: Güneş çim lamba ışık ve güneş ışığı ışık indüksiyon denetiminin, diğer bir deyişle, ışık kontrol fonksiyonu, kullanımını söndürmek ama da vardır, gece, daha az yayalar durumunda enerji tasarruf modu otomatik olarak azaltmak çıkış gücü Elektrik kaydetmek için ışık kaynağı.

6, yüksek güvenlik: Güneş çim lamba ait olduğu için düşük voltajlı ürünleri, çim lamba DC 4V veya 6V güç kaynağı, güvenli ve etkin bir şekilde korumak çocuklar, yayalar ve hayvanlar için zararsız kullanımı.

su geçirmez, rüzgar direnci, dış gücü yüksek direnç, 7, lamba vücut yüksek mukavemetli yapısı tasarım kullanır.

8, kurulumu kolay: bağımsız güç kaynağı, kurmak gerek yok ya da gömülü iletim hatları, basit inşaat, düşük inşaat maliyetleri.