Projektör Işığının Aydınlatma Özellikleri


Elektrikli bir ışık kaynağı olan projektör, gittikçe daha fazla kişi tarafından tanınmaktadır ve birçok alanda uygulanmaktadır. Reklam panolarında, karayolları, demiryolu tünelleri, köprüler ve menfezler, meydanlar, binalar ve diğer yerlerde ağırlıklı olarak kullanılır. Peki ışıklandırması nedir? Projektör, her yönden eşit şekilde ışınlanabilen bir nokta ışık kaynağıdır, ışınlama aralığı keyfi olarak ayarlanabilir, Taşkın Işık ve sahnedeki pozitif bir sekiz cismin resmi olarak gösterilir. Projektör, etki diyagramlarının üretiminde en çok kullanılan ışık kaynaklarından biridir ve standart ışıklandırması, tüm sahneyi aydınlatmak için kullanılır. Sahnede, daha iyi sonuçlar elde etmek için birçok projektör kullanılabilir.

Projektör ışığının aydınlatma özellikleri

Floodlight, bir ışık kaynağının efekt diyagramında en yaygın şekilde kullanılan, sahnedeki daha iyi bir efekt elde etmek için birden çok ışıklandırmanın rolünü koordine etmek için kullanılabilir. Taşkın Işık Bir nesneyi, belirli bir noktadan diğerine, her yönden aydınlatmanın en iyi yoludur, ampulleri ve mumları analız etmek için kullanır. Projektör, sahnedeki herhangi bir yere yerleştirilebilir. Örneğin, kamera aralığının dışına veya bir nesnenin içine yerleştirilebilir. Sahne alanına uzaklığıyla çok sayıda farklı projektör ışığı kullanmak çok yaygındır. Bu projektörler gölgeler düşürebilir ve model üzerinde karıştırılabilir. Projektörün aydınlatma menzili nispeten daha büyük olduğu için, projektörün aydınlatma efektinin tahmin edilmesi çok kolay, Taşkın Işık ve bu tür bir ışık için birçok yardımcı yardımcı var; örneğin, projektörün nesnenin yüzeyine yakın yerleştirilmesi, parlak Nesnenin yüzeyinde ışık. Projektörün fazla inşa edilemeyeceğini belirtmek gerekir; aksi takdirde harita efekti donuk ve sert görünür. Bu nedenle, Barış Zamanı efekt haritası üretiminde Tufan Işığı, aydınlatma parametrelerine ve ışık efektinin tüm sahnesinin etkisine daha fazla dikkat edin, deneyim kazanın, aydınlatma birikim becerilerini öğrenin.

Projektörün ana kullanımı aydınlatma değil, sahne dumanı ve projektör ışığı gibi efekt yaratmak genelde puslu bir harikalar diyarı benzeri bir his gösterebilir, projektörün hayatımızda en çok kullanılanı farklı sahnedir. projektörün konumu ve projektörün aydınlatma aralığının ayarlanması, sahneye aynı etkiyi getirebilir.