Yüksek Direkli Işıkların Yerleştirilmesi

Yüksek kutup lambaları genellikle 15 metreden daha uzun çelik kolon kutup ve yüksek güç kombinasyonu deniz feneri ile aydınlatma cihazının yeni bir türünü belirtir. Lamba başlığı, elektrikli iç aydınlatma, çubuk gövdesi ve temel parça oluşur. Lamba şekli, kullanıcı ihtiyaçlarına, yüksek kutup lamba çevresindeki çevre, aydınlatma ihtiyaçlarına göre olabilir; iç lambalar ve daha projektörler ve dökme ışık parçaları, NG400 yüksek basınçlı sodyum lambalı ışık kaynağı, aydınlatma yarıçapı 60 metre ile. Çubuk gövde çelik levha haddeleme yapılmış 2540 metre yüksekliğindeki genellikle silindirik tip vücut yapısı, 25 metreden fazla çelik sütun direği ve yüksek güç kombinasyonu deniz feneri, aydınlatma cihazının yeni bir türü oluşturmaktadır. Lamba başlığı, Yüksek Kutup Lambası, iç aydınlatma lambası, çubuk gövdesi ve temel kısımdan oluşur. Lamba şekli, kullanıcı gereksinimlerine, çevredeki çevreye, aydınlatma ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir; dahili lambalar ve daha projektörler ve döküm ışık bileşimi, ışık kaynağı genellikle yüksek basınçlı sodyum lambası ve metal halide lamba, 60 metre aydınlatma yarıçapı kullanın. Çubuk gövdesi genellikle 1540 metre yüksekliğinde çelik levhadan yapılmış silindirik tip gövde yapısıdır.

Yüksek direkli konfigürasyon

1. Kutuplar sekizgen veya onikinci konik çubuktur. Kesme, bükme ve otomatik kaynak ile yüksek mukavemetli ve yüksek kaliteli çelik plakadan yapılmıştır. Genel yükseklik 25, 30, 35 ve benzeri. Maksimum rüzgar direnci 60m / s'ye varacak şekilde tasarlanmıştır, her tip 3 ila 4 bölümden oluşur. Yüksek kutuplu lamba Flanşlı çelik şasi ile çap 1 m - 1.2 m, kalınlık 30 mm - 40 mm.

2. Ana yapısı, Yüksek Kutup Lambası çerçevesinde işlevsel, aynı zamanda sıcak daldırma çinko muamele ile çelik, çelik bazlı, hafif kutup, ışık plakası için ana dekoratif malzemeler.

3. Elektrikli asansör sistemi, elektrikli motor, vinç, sıcak daldırma galvanizli çelik halat ve kablo ve diğer bileşenlerden oluşur. Vücuda yerleştirilen ışık kutbu, dakikada 3 ila 5 metre kaldırma hızı.

4. Kılavuz ve boşaltma sistemi, kaldırma işlemi sırasında, lamba yükseltildiğinde lamba panelinin otomatik olarak ayrılması ve kilitlenmesi için lamba plakasının yatay hareket etmesini önlemek için bir kılavuz tekerlek ve bir kılavuz kolundan oluşur

5. Aydınlatma elektrik sistemi kurulumu 624 400w 1000w altın halojenür (beyaz), döküm ışık, projektörler, bilgisayarın zaman kontrolü, otomatik olarak anahtarın ışık süresini ve aydınlatma veya tam aydınlatma parçasını kontrol edebilir

6. Yıldırımdan koruma sistemi: 1.5 metrelik yıldırım çubuğu, yüksek kutup lamba, bodrum 1 metrelik toprak tel ve yer altı cıvatalı bir kaynak monte etmek için lamba tavan.

Yüksek kutup lambalarının sınıflandırılması

Genellikle asansör tipi ve asansör tipi olmayan türlere ayrılabilir. Ana kutup yüksekliğini kaldırmak genelde 18 metreden daha fazladır, elektrikli kaldırma işlemi uygundur, ışık plakası çalışma konumuna yükselir, otomatik olarak diski asabilir, hendek, tel halat boşaltma ve kapatabilir. Bakım çalışmalarını kolaylaştırmak için lambanın yere ve yerden 2,5 metreye kadar güvenli ve güvenli bir şekilde alabilmesi için, yüksek direkli ışıklı el ile elektrikli iki çeşit kaldırma kontrolü seti. Elle uzaktan kumanda cihazı kurşun kablo uzunluğu 10 metre, Operatörün kişisel güvenliğini sağlamak için 5 metrelik uzaktan kumanda lambası hareketlerinde operatörün yüksek kutuplu lambası. Kaldırma direği de yedek bir kablo ile donatılmıştır. Lamba en alt seviyeye indirildiğinde, kablo elektrik kontrol sisteminin soketine sokulur ve diğer uç da lamba panelindeki bağlantı kutusuna sokulur. , Bakım lambaları. Kaldırma direği lambası Lambanın ömrünü uzatmak için tüm lambalar tozu, yağmur daldırmasını önlemek için IP65 uluslararası standartlara göre kapatılmıştır. Lambalar genellikle korozyona dayanıklı alüminyum alaşım plakadan ve paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Yüksek kutup lambalarının montajı

1. Yükleme ve paketleme listesine göre tüm bileşenleri dikkatle yazın.

2. Bileşenin hasar görüp görmediğini, bükülüp bükülüp çarpılmadığını, çinko tabakasının hasar görüp görmediğini kontrol edin.

3. Her bir çubuk üzerindeki işaretler çubuğun türünü, sipariş numarasını, bölüm sayısını işaretler. Bir kurşun kalem ile çubuğun iç kısmında çubuğun ağırlığı belirlendi. Nükleer sevkiyatın doğru olup olmadığı, vincin kaldırma kapasitesinin yeterli olup olmadığı.

4. Çizim üzerinde sağlanan maksimum ve minimum palet uzunluğuna göre, soket için çubuk üzerinde işaretlemek için işaretleyin.

Kurulum

1. Her bir birleştirme, bir dizi uzunluk sağlar; ancak imalat, montaj hataları ve fiziksel faktörler nedeniyle soket uzunluğunda bir değişiklik vardır ve maksimum kriket uzunluğu ve minimum soket uzunluğu sağlanmaktadır.

2. Kurulumu kolaylaştırmak için, çiftleşme yüzeyinin yağlanması gerekli olabilir. Çubuğun sızıntısını ve kirlenmesini önlemek için yağlayıcılar kullanmamaya özen gösterin, Yüksek Kutup Lambası, iç ve dış yüzeyleri yağlamak için sabun ve su kullanabilir.

3. Sokulurken, yakın bir soket elde etmek için her iki uca gerekli kuvveti uygulayın.

Yüksek kutup lambası teknik özellikleri :: 1. Kutuplar sekizgen veya onikinci konik çubuktur. Kesme, bükme ve otomatik kaynak ile yüksek mukavemetli ve yüksek kaliteli çelik plakadan yapılmıştır. Maksimum rüzgar direnci, korozyona maruz kalmadan 30 yıl boyunca direklerin sprey görünümünde olmasını sağlamak için, 60m / Rod şekillendirme, sıcak galvanizli korozyon önleyici işleme ulaşmak için tasarlanmıştır. Elektrikli asansör sistemi, elektrik motoru, vinç, üç takımdan oluşur sıcak daldırma galvanizli çelik tel halat ve kablo ve diğer bileşenler. Vücuda yerleştirilen ışık kutbu, Yüksek kutuplu Lamba, dakikada 3 ila 5 metre kaldırma hızı. 4. Kılavuz ve boşaltma sistemi, kaldırma işlemi sırasında lamba levhasının yatay olarak hareket etmemesini sağlamak için bir kılavuz tekerlek ve bir kılavuz koltan oluşur; bu lambanın kaldırılınca lamba panelinin otomatik olarak ayrılması ve kilitli olmasını sağlar;

Yüksek kutup parametreleri: 5. Aydınlatma elektrik sistemi 6-24 ayarlayın 400 veya 1000W döküm ışık, taşkın ışık, bilgisayarın zaman kontrolü otomatik olarak geçiş ışık zaman ve aydınlatma veya tam aydınlatma bir parçası kontrol edebilirsiniz. 6. Yıldırımdan korunma sistemi: 1.5 metrelik yıldırım çubuğunu takmak için lamba tavan, bodrum 1 metrelik toprak tel ve yer altı cıvatalı kaynak yerleştirilmiştir. Yüksek kutup ışıkları: 18 metre yüksek kutup ışıkları, 20 metre yüksek kutup lambaları, 25 metre yüksek kutup ışıkları, 30 metre yüksek kutup lambaları, 35 metre yüksek kutup ışıkları, 8. yaygın kutup ışıkları yaygın kullanılan Günler: kare kutup ışıkları, havaalanı yüksek kutup lambaları, terminal yüksek kutup lambaları, bağlantı noktası yüksek kutup lambaları.