Çimen Işık Dekoratif Etkisi İyi

90'lı yıllarda çim ışıklarının geliştirilmesi, kentsel yavaş şerit, dar şerit, yerleşim alanı, turistik yerler, parklar, meydanlar, özel bahçeler, avlu koridorları ve yolun tek taraflı avlu koridorları veya yol için iki ciltte yaygın şekilde kullanılmaktadır. aydınlatma, İnsanların açık hava etkinliklerini artırmak, hayatın ve mülkiyetin güvenliğini artırmak için gece seyahat eden insanların güvenliğini geliştirin. Aynı zamanda insanların duygularını değiştirebilir, insanların duygularını geliştirebilir ve karanlık ve karanlık bir palet benzeri gece yaratmak için Çim Lambası kavramını değiştirebilir. Gündüz, çim lambası kentsel manzara ile süslenebilir; gece, çim ışıklandırma, gerekli aydınlatma ve yaşam kolaylığı sağlayabilir, güvenlik duygusu artırmak, aynı zamanda şehrin vurgulamak vurgulamak parlak stil yorumlanması, Çim Lambası bugüne kadar kullanılan bir olgun sanayi zinciri haline gelmiştir.

Çim ışık daha yumuşaktır ve renk de daha çeşitlidir ve günümüzde insanların ihtiyaçlarının sürekli iyileştirilmesi ile takibi tasarımıyla birlikte Günışığı'nda mevcut tasarım daha şekillidir, şekli idealdir iyi bir dekorasyon Cinsel etki ve gece, çok güzel ve cömert, güzel bir his veriyor. En benzersiz tasarımı ile çim lambası, şehrin yeşil manzarası için her yerde bir sürü güvenlik ve güzellik katan yumuşak ışık ve kurulum işlemi, montajı çok basit, dekoratif etkisi iyidir, Çimen Lambası genellikle parklarda, bahçede kullanılır Villalar Çim gibi, tabii ki modern ticari cadde, yaya caddesi, otopark ve kare yeşil kayış varsa çim lambasına monte edilecek.

Avrupa çim lambası, modern çim lambası, klasik çim lambası, çim lambası hırsız önleme çim lambası, manzara çimi lambası, LED'e bölünmüş, farklı türlerden türetilmiş çevre ve tasarım stilinin kullanımına göre şu ana kadar çim ışık geliştirme: çim lambası altı kategori.

1, Avrupa çim ışık:

Tasarımı tarzı ve Avrupa ülkelerinin daha çok kullanımı, bazı Avrupa sanat öğeleri, Çim Lambası, ifade biçimi.

2, modern çim lambası:

Tasarım stili ve daha modern sanat unsurları kullanımı, basit ifade stilini kullanma,

3, klasik çim ışık:

Kullanımı ve değiştirilmesi için tasarım ve Çin klasik unsurlarının daha fazla kullanımı: fenerler.

Farklı bir üslubu temsil eden çim lambasının bu üç türü, Çim Lambası da üreticilerin çoğunluğunu oluşturan kentsel yapı tarzı tasarımına hitap etmektedir.

4, hırsızlık önleyici çim ışık:

Tasarımı, çim ışık satışları ve diğer olayları, polimer kompozit malzemelerden yapılmış hırsız önleyici çim lambasını, çelik ve alüminyumdan biraz daha yüksek dayanım ve korozyonu çalmak için toplumdaki bazı suç çetelerine son vermek, ancak Fiyat çok pahalı.

5, peyzaj çim ışık:

Peyzaj çim lambası esas olarak peyzaj dekorasyon tasarım, Çim Lambası aydınlatma fonksiyonları ile takviye. Ve kayalıklara, bitkilere ana tasarım öğeleri olarak.

6, LED çim ışık:

Çim ışığı seçimi mevcut çoğunluğu bir ışık kaynağı olarak yol açtı, uzun ömür boyu, sen 100000 saat ulaşabilir, düşük voltaj kullanımı, güneş çim ışık uygulaması çok uygundur.

Çimen ışık tasarımı, güvenlik ve güzellik eklemek için şehir yeşil manzara için görünüm ve yumuşak aydınlatma ağırlıklı olup, genellikle parklar, bahçe villa, kare yeşil ve diğer yerlerde kullanılabilir, kolay kurulum, Çim Lambası dekoratif ve diğer özellikleri vardır yeşil kemer dekorasyon aydınlatması.