Kent İçin Çim Işığı Yeşil Manzara, Güvenli ve Güzel Bir Çevreyi Ekliyor


Çim ışıkları sıfırdan, basit modelden bugüne şekli farklı, farklı tarz stillerine kadar geliştirme süreci nispeten hızlıdır. Şimdi çimen ışık sınıflandırma daha mevcut ana altı türleri, yani Avrupa çim lambası, modern çim lambası, klasik çim lambası, hırsız öncülük çim lambası, peyzaj çim lambası, çim lambası LED.

Çim lambası tasarımı benzersiz, parlak aydınlatma, güzel, kurulumu kolay, dekoratif güçlü, şehir yeşil, yaşam ortamı aydınlatma önemli ışıklandırma, malzeme geliştirmek: püskürtme sonra alüminyum döküm, Çim Lambası paslanmaz çelik boru. Kullanım Alanları: parklar, bahçe villaları, çimenler, yaya sokakları, fabrikalar, otel, oteller, otoparklar, meydanlar, yerleşim bölgeleri ve diğer yerler.

Çim lambaları güzel şehri süslüyor, ışıklar yanıp sönüyor, birbirlerine, Çim Lambası gibi güzel bir dövme notaları, ışık melodisini sahneledi.

Yumuşak şekli ve aydınlatması ile çimen ışığı, kent yeşilleşmesinin önemli bir kahramanı haline gelir, bahçelerde, parklarda, meydanlarda ve yeşil kuşak dekorasyonunun diğer büyük açık mekanlarında kullanılır; yerleşimdeki çim lambası da araba hakkında nispeten önemlidir. Kombine tasarım konsepti ile çim lambasının özellikleri nispeten açıktır, özellikle bu noktayı yüklemek kolaydır, çok saygın çaba harcarlar. Çim lambasının rolü yalnızca bunlar mı? Xiaobian, çimle ilgili bilgileri tamamlamak için birlikte aşağıdaki bilgileri bitirir.

Çim ışık tasarımı, güvenlik ve güzellik eklemek için kentsel yeşil manzara için görünüm ve yumuşak aydınlatma ağırlıklı olup, genellikle parklar, bahçe villaları, kare yeşil ve diğer yerlerde kullanılabilir, kolay kurulum, Çim Lambası dekoratif ve diğer özellikleri vardır yeşil kemer dekorasyon aydınlatması.

Çim lambası, çeşitli stilleri modelleme, benzersiz tasarım bir çok profesyonel tasarımcıların şekli, çim içine yerleştirilen şık küçük hayvanlar veya bitkiler ve diğer simülasyon modelleme yapılmış bazı çim var, sanki heykel güzel, şehir Yeşil manzara, güvenlik ve güzellik katar. Çim ışık kurulumu, parklar, Çim Lambası bahçe villa ve diğer çim etrafında ve yaya cadde, otopark, meydan ve diğer yerlerde yaygın olarak kullanılan, dekoratif güçlü, uygundur.

Çim lambasının düzenlenmesi

Bahçe aydınlatma tasarımı aydınlatma düzeni standartları

(1) Projenin tarzına göre, ışık çim dört tarafı için C1 ~ CN, sahipleri, lambaların bitki yükseklik seçiminin yüksekliğine göre farklı bir görünüm seçmeyi tercih ederim. 18W enerji tasarrufu sağlayan tüp ışık kaynağı, bahçe bahçesi, kaldırım ve iz aydınlatma için uygundur. Yaya ışıklarına gece aydınlatması sağlayın, aydınlatma süresi genelde 18: 00 ~ 6: 00'dir. Fikstür ne kadar kısa olursa, odanın mesafesi de o kadar kısa olur, Çim Işığı yaygın olarak kullanılan aydınlatma aralığı 6-8 metredir.

(2) tek yönlü ışık çiminde C1 ~ CN, geniş bir yoldan uygulanır. 26W enerji tasarruflu tüp veya 35W metal halide ışık kaynağı kullanılması. Yaya veya şerit aydınlatması sağlayın, aydınlatma süresi genellikle 18: 00 ~ 6: 00'dır. Yaygın olarak kullanılan aydınlatma aralığı 8 ila 10 metre arasındadır.

Çim lambası, çeşitli stilleri modelleme, benzersiz tasarım bir çok profesyonel tasarımcıların şekli, çim içine yerleştirilen şık küçük hayvanlar veya bitkiler ve diğer simülasyon modelleme yapılmış bazı çim var, sanki heykel güzel, şehir Yeşil manzara, güvenlik ve güzellik katar. Çim ışık kurulumu, parklar, bahçe villa ve diğer çim etrafında ve yaya cadde, otopark, meydan ve diğer yerlerde yaygın olarak kullanılan, dekoratif güçlü, uygundur. Bu durumuda

Çim ışıkları genellikle 600mm, 800 mm, Çim Lambası 1000 mm ve diğer farklı özellikleri, gerçek ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir, herhangi bir spesifikasyon üretilebilir. Çimen hafif kutupları ana malzeme eşit çaplı çelik boru, karşı cins çelik boru, eşit çap alüminyum tüp, alüminyum çim lambası, alüminyum çim lamba döküm vardır. Yoğun olarak kullanılan çaplar, yüksekliğe ve farklı yerlerin kullanımına göre Φ60, Φ76, Φ89, Φ100, Φ114, Φ140, Φ165, Çimen Lambası, seçilen malzeme kalınlığına bölünmüştür: duvar kalınlığı 2.5, duvar kalınlığı 3.0, Caoping ışıkları genellikle 36W veya 70W metal halide lamba kullanıyorsanız, düzenleme aralığı genellikle 6 ila 10 metre arasına uygundur.

Çim lambalarının özellikleri nelerdir?

1, yüksek parlaklık: Şimdi yeni güneş çim 140lm / wLED ışık kaynağı kullanabilir, geleneksel güneş LED çim ışık% 50 daha

2, yüksek kalite ve yüksek güvenilirlik: yüksek kalite gereksinimlerine Çim ışık, üreticilerin kaliteli sağlamak için iyi ekipman, kaliteli malzemeler, tüm lokma sağlamak için iyi malzeme seçmelisiniz, her üretim sürecinin kalitesini, bitmiş ürün muayene Kargo denetimi, kapsamlı bir kalite yönetimi için ISO kalite yönetim sisteminin gerekliliklerine sıkı sıkıya bağlı olarak.

3, uzun ömür: 20 yılı aşkın çim lamba genel yaşam tasarım, yüksek ışık iletim cam laminasyon süreci kullanımı, aksesuar tasarımı yaşam tutarlı, eşsiz enerji tasarrufu tasarımı, konvansiyonel teknoloji 2 ila 3 kat daha pil ömrü.

4, enerji verimli: Eğer bir aydınlatma enerji üretim sistemi olarak kristal silisyum güneş pil bileşenlerinin gücünde genellikle kullanılan güneş çim lambası ise, Çim Lambası pil, enerji tasarrufu, yağışlı gün güneş enerjisi kullanımı sürekli aydınlatma 3 olabilir -5 gece, başka enerji temini yok

5, otomatik kontrol: güneş çim ışık yanar ve ışık kontrol fonksiyonu, aynı zamanda enerji tasarrufu modu, güneş ışık sensörü kontrolü kullanımı söndür gece, daha az yayalar durumunda, otomatik olarak çıkış gücünü azaltmak Enerji tasarrufu için ışık kaynağı.

6, yüksek güvenlik: güneş çim lambası etkili koruma için çocuklar, yayalar ve hayvanlar için düşük voltajlı ürünler, Çim Lambası DC 4V veya 6V güç kaynağı, güvenli ve zararsız kullanılmasıdır.

7, yüksek mukavemetli yapısal tasarımı, su geçirmez, rüzgar, anti-harici güç lamba gövdesi yüksektir.

8, kolay kurulum: bağımsız güç kaynağı, hiçbir montaj veya gömülü iletim hatları, inşaat, basit, düşük inşaat maliyetleri.