Çim Işıkları Şehir Önemli Halini Aydınlatabilir

Çim ışıkları dekoratif peyzaj ortamı rolü oynayabilir, çim lamba kurulum aralığı 3.5 ~ 5.0 olabilir. Çim aydınlatma çok sayıda lamba, geniş bir dağıtım yelpazesi ile karakterize, tek lamba gücü nispeten küçük, doğal güç faktörü düşüktür, Çim Lambası güç kaynağı hattı uzun, karşılık gelen yüksek harmonikler nötr akım üzerine bindirilir.

Çim ışık tasarımı, güvenlik ve güzellik eklemek için kentsel yeşil manzara için görünüm ve yumuşak aydınlatma esas olduğunu ve genellikle kolay kurulum, dekoratif ve diğer özellikleri vardır, Çim Lambası parklar, bahçe villa, kare yeşil ve diğer yerlerde kullanılabilir yeşil kemer dekorasyon aydınlatması.

Işık kaynağı farklı aydınlatma gereksinimlerine göre farklı aydınlatma gereksinimlerine göre farklı markalar, farklı ışık türleri, çim ışıkları yaygın olarak kullanılan ışık kaynağı: akkor lambalar, enerji tasarruflu lambalar ve yeni LED ışık kaynağı seçebilirsiniz.

90'lı yıllarda çim ışıklarının geliştirilmesi, kentsel yavaş şerit, dar şerit, yerleşim alanı, turistik yerler, parklar, meydanlar, özel bahçeler, çim lambası avlu koridorları ve diğer kamuya açık yerlerde tek taraflı veya iki taraflı olarak kullanılmaktadır. yol aydınlatması için, İnsanların açık hava etkinliklerini artırmak, hayatın ve mülkiyetin güvenliğini artırmak için gece yolculuk eden insanların güvenliğini geliştirin. Aynı zamanda insanların duygularını değiştirebilir, insanların duygularını geliştirebilir ve insanlar kavramını değiştirebilir, karanlık ve koyu renkli bir palet benzeri gece yaratabilir. Gündüz, Çim Işığı çim lambası kentsel manzara ile süslenebilir; gece, çim aydınlatma gerekli aydınlatma ve yaşam kolaylığı sağlayabilir, güvenlik duygusu artırmak, ancak vurgulamak da vurgulamaktadır, aydınlık stil yorumlanması, bugüne kadar, olgun bir endüstri zinciri haline gelmiştir.

Çim Işığı Şehrin rolünü süsler

Çimen ışık daha yumuşaktır ve renk de daha çeşitlidir ve şu anda insan ihtiyaçlarının sürekli iyileştirilmesi ile takibi tasarımı ile mevcut tasarım daha modelleme şekli idealdir, Gün boyunca Çim Lambası oynayabilir iyi bir dekorasyon Cinsel etki ve gece, çok güzel ve cömert, güzel bir his veriyor. En benzersiz tasarımı ile çim lambası, şehrin yeşil manzarası için en nazik aydınlatma her yerde bir sürü güvenlik ve güzellik kattı ve kurulum işlemi çok basit, kurulumu kolaydır, genellikle çim lambası dekoratif etkisi iyi, genellikle parklarda, bahçe villaları Elbette Çim Lambası gibi modern çim caddesi, yaya caddesi, otopark ve kare yeşil kemer varsa çim lambasına monte edilecek.