Sokak lambaları bakımından

Sokak ışıkları herkese çok aşina, ancak, enerji varlığının temel taşı ve modern toplumun gelişimi. Küresel ekonomik toplum sürekli gelişmesiyle birlikte, enerji tüketimi buna göre büyümeye devam etmiştir. Zamanla, fosil enerji kıtlığı daha belirgin hale gelmektedir ve bu kıtlığı yavaş yavaş enerji ürünler fiyatına yansıtılır. Sokak ışıkları hayatımızda görünmesi.

Sokak ışık bakım:

1. güneş pili'nın temizlik yüzey temiz tutun. Daha az yağışlı ve kumlu alanlarda olmalıdır ayda bir kere temizlenmeli, temizlik ilk durulama su ile sokak ışık ve su için temiz bir bez kullanın.

2. olup güneş hücreleri görünümünü var içbükey ya da şişkin fenomen izleyin;

3. sonra güneş pili-meli var olmak yükümlü deşarj derhal. Tekrarlanan yağışlı gün, yetersiz Pil şarjı kaynaklanan durumunda durdurmak veya çok pil üzerinde akıntı neden olarak değil güç istasyonu güç kaynağı süresini kısaltmak. Güç istasyonu bakım personeli düzenli olarak Pil şarjı, sokak ışık genellikle her üç aylık dönem 2-3 kat olmak şarj etmeliyim. Pil (3 ay veya daha fazla) durdurmak uzun süre, sokak ışık şarj sonra eklendi ve yürürlüğe koymak gerekir.

Sokak projesi dahil şehir ana yol, sanayi bölgesi, İlçesi, Viyadük ve diğer sokak aydınlatma projesi, proje iş, iş, sahipleri seçmeliyim sokak lambası vat miktarı nasıl?

Genel olarak, sokak lambaları, satın almak için sokak lambası üreticileri için tasarım sokak aydınlatma programı için profesyonel teknik personel olacak. Sokak lambası üreticileri teknik personel ve katip sokak lambaları uygulamada deneyim zenginliği vardır. Sokak ışık yalnızca başvuru için aşağıdaki yöntemleri şunlardır:

Test alanı

Yol genişliği 15 metre, 10 metre yüksek sokak lamba test, kol ve 1 metre yüksekliğe 10 derece, test bir yan tarafından sokak ışıkları yak; alan 15mx30m in test, dikkate alarak ışık sokak ışık gereksinimleri dar yolda yol başvuru seçimi farklı genişlik için alan 12mx30m veri uygulamaları sağlarken yüksek, değil.

Test verisi

Üç kez, ışık başarısızlık ortalamasını birinci ve üçüncü sonuçlarına, sokak ışık ışıklar geçiş normal günde 100 gün zaman dilimini göre veridir

Uygulama optik akı, ışık verimi, aydınlatma tekdüzelik değerlendirme

Işık verimliliği optik güç giriş gücü tarafından bölünerek hesaplanır

Onun hesaplama formülü ortalama Aydınlatma şiddeti yumuşatma x alanı

Aydınlatma tekdüzelik derecesi en düşük Aydınlatma şiddeti ve ölçüm noktası yolun enine yönde en fazla Aydınlatma şiddeti oranıdır

Mühendislik uygulamaları sokak lambası,-meli var olmak installed yolun kaç vat miktarı sokak lambaları, sokak ışıkları üreticileri ile kombine. Aynı yolun 100W sağlamak için bir üreticileri LED ışıklar aydınlatma ve ışık, belki de 80W veya aydınlatma karşılamak için daha düşük voltajlı olarak uzun sağlamak için B üreticileri karşılamak için.