Pek çok sokak lambaları

Şu anda, Çin'in şehirler sokak ışıkları yüklenir ve hatta uzak kırsal yollar sokak varlığını da mevcuttur. Evet, sokak insanların hayatını vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Hiçbir sokak lambası ise, o zaman insanların gece seyahat da büyük ölçüde etkilenecektir. Yani insanların yararları nelerdir genel olarak sokak lambaları yaşıyor?

İlk, uygun seyahat

Rahat seyahat sokak ana bir roldür. Seyahat uygun değilse, o zaman insanlar ürün hiç yüklenmez. Sokak ışığı ile gece eğlence etkinlikleri Çin artması, gençlerin gece hayatı her türlü zevk başladı. Evet, sokak ışık uzmanlar sadece uyku zaman bizim üniversite öğrencilerinin araştırdık. Evet, ortalama kişinin uyku süresi 7 saatten az kaldı. Bu insanlar gece hayatı katılmak için daha fazla ve daha fazla zaman var anlamına gelir. Hiçbir sokak lambası Eğer, seyahat birçok rahatsızlık, sokak ışık sonra hayat başlayamaz gece getirecek.

II. sağlama güvenlik

Aslında, insanlara haberlerde mevcut toplumun çok güvenli değil, orada her zaman soygun ve diğer olaylar bak. Ancak, sokak ışık ortaya çıkışı ve bu durumların konumunu konsolide edilmiş. İnsanlar ortak bir şey olduğunu göreceksiniz. O zaman o olur hiç sokak lambası nerede, daha uzak. Bu da dolaylı olarak sokak tarafından neden olduğu güvenlik duygusunu yansıtır. Evet, altında sokak, sokak ışık suçlular görmek kolaydır ve kolayca yakaladı.

Evet, kolaylık ve seyahat güvenlik geçerli sokak lambası önemli bir rol olduğundan emin olun. Burası da ana nedeni bizim ülke sokak lambası yayılır, suç olasılığını azaltır, sosyal istikrar güvence altına alır.

Sokak lambaları genellikle ışık yayılan tarafından şeklinde gruplandırılır. Uluslararası Aydınlatma Komisyonu (CIE) bir projeksiyon, genişleme ve 3 bileşen kontrolünü önerir.

① projeksiyon. Armatür tarafından yayılan ışık yol boyunca sokak ışık dikey olarak yayılır ve kısa, orta ve uzun 3 türlere ayrılmıştır gösterir.

② uzantısı. Armatür tarafından yayılan ışık yol boyunca yatay olarak yayılır ve 3 çeşit bölünmüş gösterir: dar, genel ve geniş.

③ Denetim. Aydınlatma kontrol parlama, sokak ışık sınırlı, orta ve katı 3 çeşit bölünmüş derecesini gösterir.

Sokak lambası montajı böyle braketi tipi, yüksek tipi, Düz çubuk türü, süspansiyon tipi kablo ve duvar emici türü, vb.

Sokak lambaları türleri

sokak lambası yüksekliğine göre 1: yüksek Pole sokak lambası, kutup ışığı, yol lamba, Bahçe lambası, çim ampul;

2, lamba çubuk malzeme göre: sıcak daldırma galvanizli demir sokak lambası, çelik sokak lambası ve paslanmaz çelik sokak lambası;

3, sokak lambası ışık kaynağı göre: lamba lamba, LED sokak lambaları, enerji tasarrufu sağlayan sokak lambaları, yeni Somin ksenon lambaları.

4, modelleme göre: Çin ışıklar, antika ışıklar, manzara ışıklar, tek kol sokak lambaları, her iki silah sokak lambaları.

5, güç kaynağı modu göre: The City devre ışıkları ve güneş sokak lambaları, sahne tamamlayıcı sokak lambaları

Sokak lambaları aydınlatma teknolojisi içerir ve sokak ışıkları için geçerlidir. Amaç bir verimli elektronik enerji tasarruflu sokak lambası uzun ömürlü, düşük güç dağılımı, yüksek güç faktörü ve küçük geçerli harmonik içeriği ile tasarlamaktır. Yüksek verimli elektronik enerji tasarruflu sokak lambası fişinin güç ızgara yüksek gerilim deşarj R1 C1 sıralı bağlantı içerir, doğrultucu köprü d1-d4, Güç faktörü düzeltme şube C2, D5, D6, yüksek frekans Burr şube L1, L3 filtre uygulamak, yüksek frekanslı salınım devre bg1-bg2, başlangıç şube L2, C7 ve tüp t; % 80'i önceki sokak lambası kazandırabilir karşılaştırıldığında; Harmonik içerik thd〈25%, lamba uzatmak hayat 3 - 4 kez ulaşabilirsiniz.