Yüksek Pole lamba tasarımı insanlaşmış

Sessiz gece, karşıladı temiz şehirde yürüyüş Amerika Birleşik Devletleri'nin gözler Huadeng döndü, insanlar mutlu ve rahat hissediyorum. Yüksek Kutup ışıkları yüksekliği, manzara ışıklardan biri olarak aralığı aydınlatma ve diğer avantajları, böylece bu fenerler ön plana çıkmış yüksek Ayaklı lamba insanlar göz ardı, ama insanlar sadece görünümü, kendi özel durumunuza görebilirsiniz ve don't understand

Yüksek Kutup ışıkları genelde 15 metreden daha için çelik konik direkleri anlamına gelir ve deniz feneri yüksek güçlü kombinasyonu teşkil aydınlatma aygıtı yeni bir tür. Lamba kapağı, iç aydınlatma elektrik, çubuk ve taban parçası oluşur. Lamba şekil yüksek Ayaklı lamba çevreye, aydınlatma ihtiyaçlarını belirli kullanıcı gereksinimleri temel alarak; iç lambalar ve daha projektörler ve döküm ışık kompozisyon, genel ve yüksek basınçlı sodyum lamba kullanın veya 60 metre aydınlatma led ışıklar. Çelik levha, 15-40 metre yüksekliğinde çoğunlukla iki ya da üç bölümden oluşan, genellikle piramit şeklindeki yapısı, çubuk organıdır.

Yüksek Kutup ışıkları genellikle Asansör ve Asansör türü bölünmüş olabilir. Kaldırma ana direk yüksekliği genellikle 18 metreden fazla elektrik kaldırma işlemi hendek asılı diski kapat uygun, hafif plaka, otomatik olarak pozisyon çalışmak için gül, çelik halat boşaltma ve kaldırma yüksek pole lamba lamba tabak, ışık oluşur kutup ve Vakfı, kaldırma, dağıtım sistemi ve yıldırım koruma aygıtının güç. Yüksek Ayaklı lamba biz genellikle yüksek Kutup ışıkları, aslında, binlerce farklı kullanım göre göre farklı durumlar kullanım yüksek kutup ışık sınıflandırma ve adı üzerinde olduğunu söylüyorlar farklı. İskele, kullanımı olarak adlandırılan gibi iskele yüksek Kutup ışıkları, kare, kare Kutup ışıkları adı verilen bağlantı noktası yüksek Kutup ışıkları, Havaalanı Kutup ışıkları, patlama geçirmez yüksek Kutup ışıkları, paslanmaz çelik Kutup ışıkları sonra ve benzeri adında. Genellikle 15 metreden daha yüksek Kutup ışıkları, 15-40 metre denilen yol Polonyalılar olarak yaygın olarak kullanılan, aralıktır 15 metre, 18 metre, 20 metre, 25 metre, 30 metre en yaygın özellikleri beş çeşit. Yüksek Ayaklı lamba diğer genellikle belirli bir yüksekliğe tasarımı sorular müşteri, bu sık sık yüksek Kutup ışıkları bölmek için yükseklik tarafından söylüyorlar.

Yüksek Kutup ışıkları kaldırma kontrol yöntemleri, kullanıcı dostu tasarım, iki tür otomatik ve Manuel Kurulum Kurulum ve bakım yönleriyle güvenliğinin yanı sıra tüm lambalar kapalı IP65 uluslararası standartlara yüksek Kutup ışıkları Asansör arttı Toz, yağmur suyu daldırma, yüksek Ayaklı lamba Lamba ömrü sağlamak önlemek. Lambalar genellikle paslanmaz alüminyum alaşım plaka ve paslanmaz çelikten yapılır.

Genellikle kare, liman, rıhtım, Bahçesi, Havaalanı, Park gibi geniş alanlar ve diğer büyük ölçekli aydınlatma, ışık kaynağı için kullanılan yüksek Kutup ışıkları veya bazıları bile 400w onlarca veya 1000w yüksek basınçlı sodyum lamba veya metal halide lamba için kullanılan ya da yol açtı ışık kaynağı, yüksek Ayaklı lamba aydınlatma aralığı 7000 15.000 kareye kare ulaşabilirsiniz, otomatik Asansör, 18-55 metre yüksekliğe genel arasında.

Kutbunda genellikle sıradan kaldırım ama çok mutlak, yüksek Kutup ışıkları lamba, kutup on ışıklar, tabii ki, gibi yüksek Ayaklı lamba ışık, geniş için kapsam için iki ışık aynı güçle daha yüksek yapılandırma ile de kullanılır. Genelde kutbunda anlamına gelir otomatik kaldırma aygıt kurulumu ile aydınlatma içeren küçük bir Aralık için bir plug-in almak, ışık kaynağı genellikle yaklaşık 6, Genel yükseklik yaklaşık 9-18 metre için başvurmaktadır.