Sokak ışıkları gelişimiDaha fazla uygulamak için akkor planı ortadan kaldırılması ile geleneksel aydınlatma piyasada geçerli geliştirme için gelecekte geliştirme süreci aydınlatma sokak daha da yüksek kalite geliştirme ulaşmak için bekleniyor. Şimdi sadece teknolojik yenilik, kaynak entegrasyon ve sokak aydınlatma aydınlatma sektöründe elde etmek için servis olanaklarına işletmelerin gerçek gücünü LED geliştirilmesi için daha fazla şimdi yükseltmek için aydınlatma sanayi ile karşı karşıya bir iyi bir değişiklik.

Geleneksel iş aydınlatma ve LED aydınlatma business kanal kaynakları gelişmekte olan ile sokak ışık marka rekabet oluşturma daha yoğun şimdi sokak aydınlatma geliştirme sürecinde, düşük maliyetli rekabet kazanmak için güvenerek zafer geçicidir. LED hasıla ile ses, ulusal standart ve karşılıklı tanıma dönüm noktası, standartlar ve standartlarının kullanımı yavaş yavaş olmuştur tasarım da sadece daha fazla güçlendirmek yavaş yavaş ın sokak lambaları gelişimi için idealdir Semt pazarı yönetimi sokak aydınlatma aydınlatma sektöründe hızlı bir gelişme elde etmek için.

2014 yılında sokak lambaları gelişimi için büyük işletmeler daha fazla sermaye güçleri operasyon maliyetleri azaltmak için ölçeğini genişletmek için kullanır ve KOBİ hayatta kalma basınç artmaya devam edecek, piyasada kolay değil karlılık devam edecek. Büyük iş fırsatları, sokak ışık sokak aydınlatma şirketler sadece zamanında karşısında stratejik fırsatları kavramak, doldurun kısa tahta, çekirdek rekabet işletmelerin elde etmek için rekabetin tutma hakkına ele geçirmek için yapı Sokak Aydınlatma aydınlatma sektöründe hızla gelişmesi.

Genel aydınlatma, uzun bir süre dönüşümlü sıcak ve soğuk için uzun süreli maruz kalma ile birleştiğinde, aydınlatma, Rüzgar ve yağmur önemli bir gemisi ve diğer sert çevre, sokak ışık bakım koruma düzeyi koymak çok zordur kullanımı olarak sokak ışıkları yüksek gereksinimleri ileri.

"Sokak lambaları için IP68 koruma düzeyini elde etmek mümkün değildir, çünkü bütün kurulu yapmak mühür vücut çok büyük, büyük mühür vücut uzunluğu mühürleme uzundur, Street su ve bu sefer, modüler avantajları olasılığı da o kadar büyük ışık çözümler yansıtılır. "

Şu anda piyasada bulunan çift kaplin sürecinde ciddi testler, sıradan sualtı test yanı sıra katmanları mühürleme kullanıyor musunuz ama aynı zamanda kaynamış su kaynar 100 ℃ test. Çift koruma, her kaynar su testi testi hemen sonra soğuk su, su geçirmez kapasitesini değerlendirmek için soğuk bir yöntemle pişmiş, 30 dakikadan fazla geçmesi gerekecek.

Sadece sıkı bu pazarda ürünlerin test sonra temel alabilir.