Projektör, alüminyum alaşımından yapılmıştır

Elektrikli bir ışık kaynağı olan projektör, gittikçe daha fazla kişi tarafından tanınmaktadır ve birçok alanda uygulanmaktadır. Reklam panolarında, karayolları, demiryolu tünelleri, köprüler ve menfezler, meydanlar, binalar ve diğer yerlerde ağırlıklı olarak kullanılır. Peki ışıklandırması nedir? Projektör, her yönden eşit şekilde ışınlanabilen bir nokta ışık kaynağıdır, ışınlama aralığı keyfi olarak ayarlanabilir ve sahnedeki pozitif bir sekiz gövdenin resmi olarak gösterilir. Projektör, etki diyagramlarının üretiminde en çok kullanılan ışık kaynaklarından biridir ve standart ışıklandırması, tüm sahneyi aydınlatmak için kullanılır. Sahnede, daha iyi sonuçlar elde etmek için birçok projektör kullanılabilir.

Projektör ışığının aydınlatma özellikleri

Floodlight, bir ışık kaynağının efekt diyagramında en yaygın şekilde kullanılan, sahnedeki daha iyi bir efekt elde etmek için birden çok ışıklandırmanın rolünü koordine etmek için kullanılabilir. Taşkın Işık Bir nesneyi, belirli bir noktadan diğerine, her yönden aydınlatmanın en iyi yoludur, ampulleri ve mumları analız etmek için kullanır. Projektör, sahnedeki herhangi bir yere yerleştirilebilir. Örneğin, kamera aralığının dışına veya bir nesnenin içine yerleştirilebilir. Sahne alanına uzaklığıyla çok sayıda farklı projektör ışığı kullanmak çok yaygındır. Bu projektörler gölgeler düşürebilir ve model üzerinde karıştırılabilir. Projektörün aydınlatma aralığı nispeten büyük olduğu için, projektörün aydınlatma efektinin tahmin edilmesi çok kolaydır ve bu tür bir ışık için birçok yardımcı yardımcı vardır; örneğin projektörün nesnenin yüzeyine yakın yerleştirilmesi parlak ışık verir Nesnenin yüzeyi. Projektörün fazla inşa edilemeyeceğini belirtmek gerekir; aksi takdirde harita efekti donuk ve sert görünür. Bu nedenle, Barış Zamanı efekt haritası üretiminde Tufan Işığı, aydınlatma parametrelerine ve ışık efektinin tüm sahnesinin etkisine daha fazla dikkat edin, deneyim kazanın, aydınlatma birikim becerilerini öğrenin.

Projektör spotu, projeksiyon lambaları, spot ışıkları değildir, esas olarak bir işaret ışığı her yönden eşit şekilde aydınlatılabilir, pozlama aralığı keyfi olarak ayarlanabilir, Sahnedeki Flood Işığı olumlu bir sekiz gövde simgesi olarak gösterilir. Projektör, etki diyagramlarının üretiminde en çok kullanılan ışık kaynaklarından biridir ve standart ışıklandırması, tüm sahneyi aydınlatmak için kullanılır.

Projektörler genellikle uzun ömür, enerji tasarrufu, renk-iyi, görünür ışık oranı, yüksek elektrik performansı ve diğer pek çok özelliklere sahip olduklarından, Taşkın Işık bu nedenle elektrikli ışık kaynağı ürünlerinin yerini alması giderek daha fazla insan tarafından tanınmıştır ve genellikle reklam panoları, karayolları, demiryolu tünelleri, köprüler ve menfezler, kareler, binalar ve diğer yerler ve alanlarda uygulanır.

Geniş ışık yelpazesi nasıl kurulabilir

1. Korkuluk montajı, duvara delikler delme, gerçek gereksinimlerine göre aralık, genellikle 3 cm;

2. Farklı statik projektör kalitesi kalitesi farklı olduğundan anti-statik önlemler, Taşkın Işık iyi bir iş yapın, anti-statik yetenek farklıdır;

3. Kurulum dikkat mühürler, sızdırmazlık iyi değil, çap evrensel lambanın kullanım ömrünü etkiler;

4. Projektör kablosu tercihen 25 cm'yi geçmemelidir, Sel Işık transformatör gücü buna göre daha uzun sürebilir, aksi halde parlaklığı etkiler.

Projektör genellikle alüminyum alaşımından yapıldığından, yüzeyin yüksek sıcaklık direnci, asit ve alkali direnci, yaşlanmayı önleyici kaplaması vardır, bu nedenle genel projektör ışığı iyi bir yüksek sıcaklık, yüksek mukavemetli, hafif, su geçirmezdir ve bu nedenle genellikle bir çeşit dış mekan aydınlatma lambaları