Çimen Lambası Şekillerin Çeşitliliğine SahipYumuşak şekli ve aydınlatması ile çim lambası başta bahçeler, parklar, meydanlar ve yeşil kuşak dekorasyonunun diğer geniş açık alanlarında kullanılan düzende çim lambası da nispeten titiz olan Kentsel yeşillendirmeye önemli katkıda bulunur, biz düşünmeliyiz araba tasarımı konseptinin kombinasyonu, çim lambasının özellikleri nispeten açıktır.

Güvenlik ve güzellik eklemek için kentsel yeşil manzara için ana ve yumuşak aydınlatma çim lambası tasarımı, parklar, bahçe villaları, kare yeşillendirme ve yeşil kuşak dekoratif aydınlatma diğer yerlerde kullanılabilir, kolay kurulum, dekoratif özellikleri vardır.

Çim lambası Modelleme, uzman tasarımcı tarafından, modelleme çeşitliliği olan Çim Lambası'nı benzersiz tasarımla sürdüren çok sayıdadır, fakat aynı zamanda bazı çim lambası, şık küçük hayvanı veya bitki simülasyon modellemesini çimleri sarstı, sanki heykel güzel, Çim Lambası güvenlik ve güzel kentsel yeşil alan manzarası için ekledi. Çim lambası rahatça kuruluyor, süslemeler güçlü, yaygın olarak parkta, bahçe villa ve benzeri çim kenarlarında ve yaya caddesinde, otoparkta, meydanlarda ve benzeri yerlerde kullanılıyor.

Bahçe Aydınlatma Tasarım lamba düzeni standart (1) Projeksiyon stiline göre dört taraflı ışık çim lambası için C1 ~ CN, bitki yüksekliği seçim lambaları yüksekliği ile farklı bir görünüm, taban alanı seçmek için kullanıcı tercihleri. Tüm bahçe bahçeleri, kaldırımlar ve yol aydınlatması için geçerli olan 18W enerji tasarruflu tüp ışık kaynağının kullanılması. Yaya gece aydınlatması sağlayın, ışık süresi genellikle 18: 00-06: 00'dir. Armatür daha kısa sürede, Çim Lambası daha yoğun alan, $ numara metre için ortak lamba aralığı. (2) C1 ~ CN, daha geniş bir yoldan uygulanan tek yönlü zımpara çim lambasıdır. 26W enerji tasarruflu tüp veya 35W halid aydınlatma kaynağı kullanma. Yaya veya şerit aydınlatması sağlayın, ışık süresi genellikle 18: 00-06: 00'dir. Her zamanki armatür aralığı $ numara metredir.

Çim lambası Modelleme, özel tasarımcı tarafından, benzersiz tasarım taşır, modelleme çeşitlidir, Çim Lambası, ama aynı zamanda bazı çim lambası şık küçük hayvan yaptı veya bitki simülasyon modelleme çim koyar, birçok, heykel güzel, kentsel yeşil alan manzarası için güzelliği ve güvenliği ekledi. Çim lambası uygun bir şekilde kurulur, süsleme parkta yaygın olarak kullanılır, çim lambası bahçe villa ve benzeri çim çevre ve yaya caddesi, otopark, meydan ve benzeri yerlerde kullanılır.

Çim lambası güneş çim lambası, patlamaya dayanıklı çim lambası, alüminyum çim lambası, paslanmaz çelik çim lambası, çim lambası, enerji tasarrufu çim lambası, yeşil çim lambası, Avrupa çim lambası ve diğer çim ışıkları bölünmüş olabilir

Çimen lamba genellikle 600mm, $ numarası mm ve benzeri farklı özellikleri, gerçek ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir, herhangi bir özellik üretilebilir. Çim lambası direğinin ana malzemesi, eşit çaplı çelik boru, karşı cins çelik boru, eşit çaplı alüminyum tüp, alçı alüminyum çim lambası, Çim Lambası alüminyum alaşımlı çim lambasıdır. Yükseklik ve kullanılan farklı yerlere göre, seçilen malzeme kalınlığı, φ60, φ76, φ89, φ100, φ114, φ140, φ165 çaplarında yaygın olarak kullanılır: duvar kalınlığı 2.5, duvar kalınlığı 3.0, duvar kalınlığı 3.5. Çim lambası genellikle 36W veya 70W halojen lambalı sodyum lambaları kullanır, aralığı genellikle $ numara sayacında ayarlar.

Çim lambasının özellikleri nelerdir?

1, Yüksek parlaklık: Şimdi yeni güneş çim lambası 140lm / çivilenmiş ışık kaynağı, geleneksel güneş led çim ışıkları% 50,

2, yüksek kalite ve güvenilir: çim lambası yüksek kalite gereksinimleri, Çim Lambası üreticileri, kalite sağlamak için gelişmiş ekipman, iyi malzeme seçmek zorunda ve malzeme muayene tamamlamak için, her üretim süreci kalite, bitmiş ürün muayene, Toplam kalite yönetimi için ISO kalite yönetim sistemi gereklilikleri ile sıkı bir uyum içinde Çim Lambası.

3, Uzun ömür: 20 yılı aşkın çim lambası tasarımı genel ömrü, yüksek geçirgenlikli cam laminasyon süreci kullanımı, aksesuarların tasarım ömrü, benzersiz enerji tasarrufu sağlayan tasarım, konvansiyonel teknoloji 2'den 3 kat daha uzun pil ömrü.

4, verimli enerji tasarrufu: Yaygın olarak kullanılan bir güneş çim lambası, bir lamba güç üretim sistemi, güneş enerjili pil, enerji tasarrufu, yağmurlu gün kullanımı olarak Kristal silikon güneş modülü, 3-5 gece sürekli aydınlatma olabilir diğer enerji kaynakları olmadan.

5, Otomatik kontrol: güneş çim lambası ışık ve güneş ışığı indüksiyon kontrolü, yani ışık kontrolü fonksiyonu kullanımını söndürmek, aynı zamanda enerji tasarrufu modu, gece daha az yaya durumunda Çim Lambası, otomatik olarak azaltmak elektrik tasarrufu için ışık kaynağının çıkış gücü.

6, Yüksek güvenlik: Güneş çim lambası etkili korumak için çocuklar, yayalar ve hayvanlar için Düşük voltajlı ürünler, DC 4V veya 6V güç kaynağı, güvenli ve zararsız kullanımı aittir.

7, lamba gövdesi YÜKSEK MUKAVEMET yapısı tasarımı, su geçirmez, rüzgar direnci, dış kuvvet yüksek direnç kullanır.

8, kurulumu kolay: Bağımsız güç kaynağı, kurulum veya gömülü iletim hatları, basit inşaat, düşük inşaat maliyetleri gerek.