Çim Işık Işığı Daha Yavaş

Yumuşak şekli ve aydınlatmasıyla çimen ışığı, kentsel yeşilleşmenin önemli bir kahramanı haline gelir, bahçelerde, parklarda, meydanlarda ve yeşil kuşak dekorasyonun diğer büyük açık mekanlarında kullanılır; yerleşimdeki çim lambası da araba hakkında nispeten önemlidir. Kombine tasarım konsepti ile, Çim Lambası özellikleri çim lambasının nispeten açıktır, özellikle bu noktayı yüklemek kolaydır, çok saygın çabalar elde edin. Çim lambasının rolü yalnızca bunlar mı? Xiaobian, çimle ilgili bilgileri tamamlamak için birlikte aşağıdaki bilgileri bitirir.

Çim ışık daha yumuşaktır ve renk de daha çeşitlidir ve günümüzde insanların ihtiyaçlarının sürekli iyileştirilmesiyle takip tasarımıyla günümüzde daha modelleme, şekil idealdir, gün boyunca iyi bir oyun oynayabilir. dekorasyon Cinsel etki ve gece, Çim Lambası çok güzel ve cömert, güzel bir his veriyor. En benzersiz tasarımı ile çim lambası, şehrin yeşil manzarası için en nazik aydınlatma her yerde emniyet ve güzellik çok ekledi ve kurulum işlemi çok basit, kurulumu kolay, dekoratif etkisi genellikle parklarda, bahçe villalarında kullanılır iyidir Elbette modern ticari cadde, yaya caddesi, çim lambası park yeri ve kare gibi çimenler varsa çim lambasına yeşil kemer takılacak.

Çimen ışık tasarımı, güvenlik ve güzellik eklemek için kentsel yeşil manzara için görünüm ve yumuşak aydınlatma ağırlıklı olmakla birlikte, genellikle parklar, bahçe villaları, kare yeşil ve diğer yerlerde kullanılabilir kolay kurulum, dekoratif ve diğer özellikleri vardır yeşil kemer dekorasyon aydınlatması.

Çim lambası, çeşitli stilleri modelleme, benzersiz tasarım bir çok profesyonel tasarımcıların şekli, çim içine yerleştirilen şık küçük hayvanlar veya bitkiler ve diğer simülasyon modelleme yapılmış bazı çim var, sanki heykel güzel, şehir Yeşil manzara, güvenlik ve güzellik katar. Çim ışık kurulumu, parklar, Çim Lambası bahçe villa ve diğer çim etrafında ve yaya cadde, otopark, meydan ve diğer yerlerde yaygın olarak kullanılan, dekoratif güçlü, uygundur.

Çim lambasının düzenlenmesi

(1) Projenin tarzına göre, ışık çim dört tarafı için C1 ~ CN, sahipleri, lambaların bitki yükseklik seçiminin yüksekliğine göre farklı bir görünüm seçmeyi tercih ederim. Çim Lambası 18W enerji tasarruflu tüp ışık kaynağı kullanılarak, bahçe bahçesi, kaldırım ve iz aydınlatma için uygundur. Yaya ışıklarına gece aydınlatması sağlayın, aydınlatma süresi genelde 18: 00 ~ 6: 00'dir. Fikstür ne kadar kısa olursa, odanın mesafesi de o kadar kısa olur, Çim Işığı yaygın olarak kullanılan aydınlatma aralığı 6-8 metredir. (2) tek yönlü ışık çiminde C1 ~ CN, geniş bir yoldan uygulanır. 26W enerji tasarruflu tüp veya 35W metal halide ışık kaynağı kullanılması. Yaya veya şerit aydınlatması sağlayın, aydınlatma süresi genellikle 18: 00 ~ 6: 00'dır. Yaygın olarak kullanılan aydınlatma aralığı 8 ila 10 metre arasındadır.

Çim lambası, çeşitli stilleri modelleme, benzersiz tasarım bir çok profesyonel tasarımcıların şekli, çim içine yerleştirilen şık küçük hayvanlar veya bitkiler ve diğer simülasyon modelleme yapılmış bazı çim var, sanki heykel güzel, şehir Yeşil manzara, güvenlik ve güzellik katar. Çim ışık kurulumu, parklar, bahçe villa ve diğer çim etrafında ve yaya cadde, otopark, meydan ve diğer yerlerde yaygın olarak kullanılan, dekoratif güçlü, uygundur. Bu durumuda

Çimen lamba, güneş çim lambası, Çim Işığı patlamaya dayanıklı çimen lamba, alüminyum çim lambası, paslanmaz çelik çim lambası, çim lambası, enerji tasarrufu çim lambası, yeşil çim lambası, Avrupa çim lambası ve diğer çim lambası ayrılabilir

Çim ışıkları genellikle 600mm, 800 mm, 1000 mm ve diğer farklı özellikleri, gerçek ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir, herhangi bir özellik üretilebilir. Çimen hafif kutupları ana malzeme eşit çaplı çelik boru, karşı cins çelik boru, eşit çap alüminyum tüp, alüminyum çim lambası, alüminyum çim lamba döküm vardır. Çim Lambası Yaygın olarak kullanılan çaplar, farklı yerlerin yüksekliğine ve kullanımına göre Φ60, Φ76, Φ89, Φ100, Φ114, Φ165'dir; seçilen malzeme kalınlığı; duvar kalınlığı 2.5, duvar kalınlığı 3.0, Caoping ışıkları 36W veya 70W metal halide lamba kullanıyorsanız, düzenleme aralığı genellikle 6 ila 10 metre arasına uygundur.