Işıldak kullanımları


Işıldak-ebilmek var olmak kullanılmış için: Otopark, reklam panoları, spor zemin (futbol sahası, Tenis Kortu, vb), Bina dış aydınlatma, eğlence parkları, hava alanları, köprüler, tüneller ve diğer yerlerde

Işıklandırılmış bir gibi "her yöne eşit ışınlanmış olabilir nokta ışık kaynağı", ışınlama menzili keyfi olarak ayarlanabilir, projeksiyon gölge nesnesine üretebilir. Işıldak en yaygın kullanılan etki diyagramı, ışık kaynağı ve "Standart ışıldak" tüm sahneyi aydınlatmak için kullanılır, belirli bir kapsam var. Olay birden çok ışıldak, etkisini koordine etmek için daha iyi bir etkisi üretmek için kullanılabilir. Sel ışık bu ışıldak çok fazla inşa edilebilir değil, aksi takdirde sonuç diyagramı donuk ve sert görünür unutmamak önemlidir. Yani resmi üretim normal etkisini daha fazla aydınlatma parametreleri ve genel etkisi etkisi, daha fazla ışık duygusu sahnenin yerleşimini dikkat birikmiş deneyim, sel ışık ana aydınlatma sıralama becerilerini ödeme.

Birçok ışıldak sahnede daha iyi sonuçlar üretmek için kullanılabilir. Işıldak sahnesinde bir ışık kaynağı sonuç diyagramı içinde en çok kullanılan birden çok ışıldak, rolü koordine etmek için daha iyi bir etki elde etmek için kullanılabilir. Sel ışık bu nesneyi diğerine, belirli bir noktadan her yöne aydınlatmak için en iyi yolu bu benzetme ampuller ve mumlar için kullanmaktır. Işıldak sahnede herhangi bir yere yerleştirilebilir. Örneğin, fotoğraf makinesi aralığın dışında veya bir nesnenin içinde yerleştirilebilir. Sel ışık ışıldak birçok farklı renk sahne uzaktan kullanmak için yaygındır. Bu projektörler gölge ve model üzerinde bunları karıştırın. Projektör aydınlatma aralığını nispeten büyük olduğundan, projektör aydınlatma etkisini tahmin etmek kolaydır ve birçok yardımcı olan ışık, bu tür için örneğin, sel ışıldak nesnenin yüzeye yakın yerleştirerek ışık kullanır nesnenin yüzeyinin parlak ışık üretecek.

Not ışıldak çok fazla inşa edilebilir değil, aksi halde etkisi düz ve donuk görünür. Bu nedenle, barış etkisi harita üretimi, aydınlatma parametreleri ve tüm etkisi etkisi ışık sahnenin yerleşimini daha fazla dikkat, deneyim, sel aydınlatma kollokasyon becerileri Master ışık birikir.

Omni-ışık lambası uygulanması

Lamba pazarının önemli ürünlerden biri, projektörler yavaş yavaş farklı sektörlerde uygulanır. Projektörler en iyi şekilde tek noktadan eşit olarak nesnelere sonraki aydınlatmak için ampuller ve mumlar benzetimi yapmak için kullanılır.

Projektörler projektör, projeksiyon ışıklar, ışık değildir. Sel ışık ışıldak üretir son derece diffüz ışık kesin bir ışın yerine yön yumuşak ve şeffaf gölgesinde kaynaklanan, nesneleri aydınlatma sahne ışıkları ve hatta bazı ışık ile aydınlatılmış zaman daha yavaştır bu çok yavaş bir gölge üretmek değildir bir ışık kaynağı gibi görünüyor zayıflatır. Spot aydınlatıcı belirli bir alanda yön, sınır-clear kirişler çevirir.